Reklama

Dealer Renault i Dacia wspiera służby medyczne

Opublikowano:
Autor:

 Dealer Renault i Dacia wspiera służby medyczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Łódzki Dealer Renault i Dacia wspiera służby medyczne zaangażowane w walkę z koronawirusem.W geście solidarności ze Służbami Medycznymi zaangażowanymi w walkę z koronawirusem firma Jaszpol przygotowała dla Nich specjalną akcję - wymianę opon z zimowych na letnie za 1 zł. Zapraszamy służby medyczne do serwisów Jaszpol, a w trosce o wspólne bezpieczeństwo i oszczędność ich cennego czasu, prosimy o umawiane wizyt online pisząc na adres: [email protected] lub telefonicznie 42 612 12 22.

Bezpieczna jazda to odpowiednie opony, regularne przeglądy i właściwa odległość!

Podstawą bezpiecznej jazdy są m.in. opony dostosowane do pory roku, regularne przeglądy, kontrole samochodu i bezpieczna odległość między pojazdami. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo Wasze i Waszych najbliższych w czasie panującej pandemii koronawirusa pamiętajcie o wymianie opon z zimowych na letnie.

Zaleca się zmianę opon z zimowych na letnie, kiedy średnia dobowa temperatura podnosi się powyżej plus 7 stopni Celsjusza, a taką mamy już praktycznie każdego dnia. Pamiętajmy o tym, że opona dostosowana do pory roku znacznie zwiększa bezpieczeństwo na drodze i to powinno być dla nas priorytetem – podkreśla Marek Nowak, kierownik serwisu mechanicznego firmy Jaszpol mieszczącego się w Zgierzu przy ul. Łódzkiej 28.

Zmiana opon o odpowiedniej porze roku znacznie wydłuża ich przebieg i żywotność. Przypominamy również, że wraz z upływem czasu mieszanka bieżnika, jak i inne elementy składowe opony tracą swoje właściwości nie zapewniając już takiego poziomu przyczepności, hamowania i kierowalności jak nowe opony.

Jednocześnie zużycie, zmęczenie i niepożądane procesy takie jak np. postępująca korozja opasań stalowych spowodowana penetracją wody w głąb przez uszkodzenia w bieżniku sprawiają, że opona staje się bardziej podatna na wszelkiego rodzaju awarie i uszkodzenia.

Jeśli chodzi o kryterium wieku, zaleca się, żeby okres użytkowania opon nie był dłuższy niż 5 lat od daty produkcji nawet jeśli głębokość bieżnika jest zgodna z prawem, a opona nie nosi widocznych oznak starzenia. Nie powinniśmy także zapominać o regularnym kontrolowaniu ciśnienia w oponach. Spalimy mniej paliwa, a opony będą zużywać się w bardziej jednolity sposób.

Regularne kontrole w serwisach firmy Jaszpol zapewnią bezpieczeństwo

Nie tylko opony w złym stanie wpływają na bezpieczeństwo jazdy. Jak pokazują policyjne statystyki brak właściwej odległości jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków na drogach. Im bliżej jesteśmy pojazdu, który jedzie przed nami, tym mniejsze są szanse na wyhamowanie. Do tego, aby droga hamowania była odpowiednia to oprócz opon w dobrym stanie, niezbędne są także sprawne hamulce i dobra widoczność.

O tym w jakim stanie są hamulce w naszym samochodzie przekonamy się podczas wiosennej kontroli, którą w promocyjnej cenie 49 zł możemy wykonać do końca kwietnia we wszystkich serwisach firmy Jaszpol.

Zobacz film i umów wizytę online na stronie:

- Podczas kontroli sprawdzonych zostanie aż 18 elementów mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy, w tym stan i zużycie klocków i tarcz hamulcowych, ilość płynu hamulcowego i szczelność całego układu hamulcowego. W zakresie widoczności – stan wycieraczek i poziom płynu do spryskiwaczy, funkcjonowanie oświetlenia zewnętrznego i sygnalizacji. Sprawdzimy również poziom oleju w silniku i płynu chłodniczego, jak i szczelność układu chłodniczego, a także działanie klimatyzacji – mówi Marek Nowak.

Przestrzegamy zasad dotyczących bezpieczeństwa. Wszystkie zasady opracowaliśmy w oparciu o zalecenia i przepisy Głównej Inspekcji Sanitarnej, Ministerstwa Zdrowia oraz zarządzeń wydawanych przez lokalne władze samorządowe – mówi Beata Cyrulińska Marketing i PR Manager Jaszpol

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku, zapraszamy:

Salony 9:00– 17:00,

Serwisy 7:00-16.00.


DBAJCIE O SIEBIE I O SWOICH BLISKICH

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 42 612 12 22 lub przez [email protected],

Bądźcie z nami na bieżąco:

Facebook.com/Jaszpol

Instagram.com/Jaszpol

Życzymy wszystkim zdrowia i szybkiego powrotu do codziennego życia.

JASZPOL Sp. z o.o. - to jedna z największych, prężnie rozwijających się firm motoryzacyjnych na rynku łódzkim oferująca swoim klientom samochody nowe marek Renault i Dacia. W 2019 roku firma Jaszpol obchodziła jubileusz 30-lecia działalności.

Swoją historię firma Jaszpol zaczęła dokładnie 1 sierpnia 1989 roku, kiedy to powołano czteroosobową agencję, która przejęła prowadzenie serwisu w Polmozbycie przy ulicy Łódzkiej 28 w Zgierzu. Przełomowy był listopad 1992 roku, kiedy to podpisano umowę z Renault. Kilka lat później, w marcu 1998 roku rozpoczęto budowę drugiego salonu przy ulicy Brukowej 2, a w listopadzie przyjęto już pierwszych klientów. W 2002 roku zostało otwarte Centrum Obsługi Firm, które może obsługiwać sprzedaż flotową dla przedsiębiorstw i instytucji, a w czerwcu 2003 roku oddano do użytku najnowocześniejszą w regionie halę napraw blacharsko-lakierniczych. Za milowy krok w rozwoju firmy trzeba uznać otwarcie kolejnego salonu przy ulicy Przybyszewskiego 176, którego firma dokonała w kwietniu 2015 roku. Rok później firma Jaszpol otworzyła tam zadaszony salon samochodów używanych. Dynamiczny rozwój spowodował, że firma została zauważona i doceniona za swoją działalność. W 2013 roku tygodnik „Auto Świat” uhonorował Jaszpol tytułem Najlepszego Salonu Renault w Polsce pod względem jakości obsługi klienta. Tytuł utrzymano 7 lat z rzędu. Serwis został także oceniony jako najlepszy w grupie Renault. W 2016 roku Prezes firmy Jaszpol Krzysztof Jaroszewicz został Menedżerem Roku Regionu Łódzkiego w dziewiątej edycji konkursu organizowanego przez Polska Press i Łódzką Lożę Business Center Club. W ubiegłym roku firma Jaszpol zdobyła prestiżowy tytuł „Przedsiębiorca Roku 2018”, wygrywając w konkursie Rajmunda Rembielińskiego, w kategorii średni przedsiębiorca. W firmie Jaszpol wszystkie motoryzacyjne potrzeby klient załatwi pod jednym dachem. Firma oferuje: sprzedaż samochodów nowych marek Renault i Dacia, sprzedaż samochodów używanych, kredyty i ubezpieczenia, usługi w zakresie doradztwa finansowego, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów samochodowych, serwis blacharsko-lakierniczy samochodów wszystkich marek.

Zapraszamy do salonów i serwisów Jaszpol:

Zgierz ul. Łódzka 28

Łódź ul. Brukowa 2

Łódź ul. Przybyszewskiego 176

tel. 42 612 12 22

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE