Reklama

Dermex będzie stwierdzał zgony dla powiatu

Opublikowano:
Autor:

Dermex będzie stwierdzał zgony dla powiatu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W grudniu informowaliśmy o tym, że Starostwo Powiatowe w Kutnie szuka podmiotu, który byłby odpowiedzialny za stwierdzanie zgonów na terenie powiatu kutnowskiego. Już wiadomo jaka firma została wybrana. Jaki będzie koszt tych usług?

W grudniu Starostwo Powiatowe w Kutnie opublikowało zapytanie ofertowe dotyczące zamówienia publicznego, którego wartość nie przekracza 30 tys. euro. Jak czytamy, dokładnie chodzi o:

- Świadczenie usługi w postaci stwierdzenia zgonu i jego przyczyn oraz wystawiania karty zgonu osobom zmarłym na terenie powiatu kutnowskiego w przypadku niemożności dopełnienia tego przez lekarza leczącego chorego w ostatniej chorobie w 2019 roku.

Zleceniobiorca będzie zobowiązany stawić się w danym miejscu, by stwierdzić zgon niezwłocznie po wezwaniu od odpowiedniego organu, jednak nie później niż w ciągu 5 godzin od wezwania.

- Zleceniobiorca będzie wykonywał usługi przy użyciu własnego środka transportu, w ramach otrzymanego wynagrodzenia – czytamy w zapytaniu ofertowym.

Każdy przypadek konieczności stwierdzenia śmierci z podaniem jej przyczyny i wystawieniem karty zgonu będzie rozliczany jednostkowo.

Dziś poinformowano nas kto będzie odpowiedzialny za stwierdzanie zgonów.

- Podmiotem odpowiedzialnym za świadczenie wyżej wymienionej usługi jest Pan Mirosław Ziółkowski, prowadzący indywidualną działalność gospodarczą pod nazwą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „DERMEX". Za przedmiotowe usługi Starostwo Powiatowe w Kutnie będzie ponosić koszty w wysokości 4000,00 zł brutto (słownie: cztery tysiące złotych), płatne ryczałtem, za każdy miesiąc. Umowę zawarto 28 grudnia 2018roku, na okres od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku – informuje Tomasz Walczewski, członek zarządu powiatu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE