Reklama

Dilerzy, fałszerze, złodzieje i alimenciarze. Oto galeria kutnowskich przestępców!

Opublikowano:
Autor:

Dilerzy, fałszerze, złodzieje i alimenciarze. Oto galeria kutnowskich przestępców! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 49 osób, które dopuściły się zarówno kradzieży i włamań jak też rozbojów czy oszustw. 5 wciąż nieodnalezionych, którzy wyszli z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wrócili. To m.in. ich poszukuje policja, która udostępnia dane i wizerunki. Niektórzy przestępcy poszukiwani są nawet Europejskim Nakazem Aresztowania!

Na początek osoby poszukiwane listem gończym. Dopuściły się one całego wachlarza przestępstw. Wśród takich jak kradzieże, włamania, niepłacenie alimentów czy też zniszczenie mienie są także groźby, rozboje i pobicia, podrabianie dokumentów czy też przestępstwa narkotykowe. Opublikowanie listów gończych ma pomóc policjantom w namierzeniu i złapaniu przestępców dzięki sygnałom od mieszkańców naszego miasta. Listę obecnie poszukiwanych znajdziecie TUTAJ.

Zostając przy kradzieżach, niszczenia mienia i rozboju zarazem, kutnowscy mundurowi poszukują obecnie 3 sprawców powyższych przestępstw. Wśród nich jest złodziej portfela, który ukradł go wraz z pieniędzmi z jednego z marketów, amator kawy, który wyniósł ekspres ze sklepu ze sprzętem AGD/RTV oraz uczestnik zbiegowiska kibiców i zamachu na osoby i mienie, co miało miejsce na dworcu PKP w maju ubiegłego roku. Szczegóły z tym związane znajdziecie z kolei W TYM MIEJSCU.

Nie tylko sprawcy, ale też przedmioty kradzieży poszukiwane są przez kutnowskich funkcjonariuszy. Wśród nich znalazły się dwa rowery, które padły łupem złodziei. Jeśli widzieliście te przedmioty, koniecznie zgłoście na policję gdzie się znajdują.

Poszukiwania policji dotyczą też osób zaginionych. Na stronie KPP w Kutnie wisi 5 nazwisk. Jedni zaginęli stosunkowo niedawno, inni nie zostali odnalezieni od nawet 17 lat. Nazwiska tych osób i rysopisy znajdują się W TEJ ZAKŁADCE.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE