Reklama

Dinozaury polskiego stand-up w Kutnie!

Opublikowano:
Autor:

Dinozaury polskiego stand-up w Kutnie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czy stand-up zagości w życiu rozrywkowym kutnian na stałe? Wiele na to wskazuje, bowiem Kutnowski Dom Kultury zaprosił do miasta róż kolejne ikony polskiej sceny kabaretowej - Piotra Bałtroczyka i Marcina Dańca.

Występ Rafała Paczesia, który miał miejsce w marcu tego roku, nie będzie ostatnim stand-upem w Kutnie. Miesiąc po tym KDK ogłosił, że przed kutnowską publicznością zaprezentuje się Abelard Giza. Jego występ zaplanowano na 11 lipca. Ale i na tym nie koniec. Kutnowscy fani stan-upu z pewnością ucieszą na wieść, że organizatorzy (czyli KDK) zaprosili kolejnych znanych satyryków do naszego miasta. Na ich występy będziemy musieli jeszcze poczekać.

Pierwszy - Piotr Bałtroczyk zagości w Kutnie z programem „Starość nie jest dla mięczaków” w grudniu.

- Zapraszamy fanów niestarzejącego się humoru wiecznie młodego Piotra Bałtroczyka w programie ,,Starość nie jest dla mięczaków". Bilety są już dostępne! Nie zwlekajcie! - zachęca KDK.

Jak sam o sobie pisze, jest konferansjerem totalnym. Nie wygląda na swój wiek. Może poprowadzić wszystko - z łatwością, wdziękiem i bezpretensjonalnością. Nie obcy jest mu również stand-up. 19 grudnia posłuchacie kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka. Zobaczycie, co też mu się przydarzyło, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.

Niedługo po tym na scenę KDK-u wyjdzie Marcin Daniec.

- W styczniu rozgrzejemy Was gorącymi żartami, które posypią się (nie tylko z rękawa) na scenie KDK. A to wszystko za sprawą jedynego i niepowtarzalnego kabareciarza Marcina Dańca - piszą organizatorzy.

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach. Przekonamy się o tym 16 stycznia 2020 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE