Reklama

Dlaczego sufity napinane 3D są tak lubiane?

Opublikowano:
Autor:

Dlaczego sufity napinane 3D są tak lubiane? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Wyjątkowe i niezmiennie atrakcyjne sufity napinane 3D są bardzo popularne. Nic dziwnego: otwierają prawie nieograniczoną przestrzeń realizacji designerskich pomysłów, posiadają długi okres trwałości, a dodatkowo wyglądają spektakularnie nawet w małych pomieszczeniach. Zamawiając sufity napinane Kraków, obowiązkowo warto rozważyć opcję sufitu dekoracyjnego, zrealizowanego przez najlepszych specjalistów firmy OTOmistrz.

Do produkcji sufitów napinanych 3D można zastosować kilka technologii. Pierwsza to wykorzystanie specjalnych elementów graficznych, druga z kolei - dodanie do klasycznych sufitów napinanych elementów graficznych 3D. Najbardziej rozpowszechnioną jest właśnie ta pierwsza, podczas stosowania której na płótno nanoszony jest przygotowany wcześniej obraz 3D, który tworzony jest w specjalnych programach komputerowych. Zaletą efektu grafiki 3D jest szybkość wykonania i dostępność, a wadą fakt, że efekt 3D utrzymuje się tylko wtedy, gdy patrzy się na sufit pod pewnym kątem. Aby zredukować opisaną powyżej wadę projekt sufitu napinanego powinien być szczegółowo przemyślany w taki sposób, by efekt 3D był widoczny praktycznie z każdej części pokoju. Dodatkowo do tworzenia takich konstrukcji stosuje się sufity napinane Wrocław z tkaniny i folii o różnych teksturach.

Cena sufitów napinanych 3D generalnie jest dość wysoka, jednak zamawiając je w firmie OTOmistrz, możesz liczyć zarówno na doskonałą realizację projektu, jak i na przystępną cenę na sufit 3D wybrany z naszego portfolio lub zamówiony od zera.

Sufit napinany 3D: jakie są podstawowe powody jego popularności?

Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące obrazu, który zostanie naniesiony na sufit 3D lub też co do rozmiaru takiej konstrukcji, zamówionej w firmie OTOmistrz. Nasi klienci wyróżniają także inne zalety sufitów 3D, wśród których znajdują się:

 • Łatwa pielęgnacja. Powierzchnia sufitów 3D odporna jest na osiadanie kurzu, a jej czyszczenia można łatwo dokonać za pomocą specjalnych środków czyszczących;

 • Napinane sufity są odporne na oddziaływanie wilgoci, gwałtownych zmian temperatury oraz promieni słonecznych;

 • Poprawnie zrealizowane sufity napinane Lublin wyglądają estetycznie na przestrzeni 10-15 lat;

 • Instalacja napinanych sufitów 3D jest bardzo szybka, nie pozostaje po niej praktycznie żaden bałagan;

 • Wysoki poziom ekologiczności. Zarówno płótna napinane, jak i elementy montażowe są absolutnie bezpieczne tak samo dla ludzi, jak i zwierząt oraz roślin domowych;

 • Funkcje ochronne. Sufity napinane Rzeszów chronią pomieszczenia i znajdujące się w nich meble przed zatopieniem;

 • Za pomocą sufitów napinanych 3D można nie tylko ukryć nierówności sufitu, ale także komunikację inżynieryjną.

 • Tworząc sufity napinane Katowice, które śmiało można nazwać prawdziwymi dziełami sztuki, można zrealizować niemal każdy pomysł projektanta lub klienta. Takie niestandardowe podejście do aranżacji wnętrz pozwala tworzyć niepowtarzalne arcydzieła w niskiej cenie, wywołując zachwyt, zaskoczenie i przykuwając uwagę wszystkich.

  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE