Reklama

Do Mundialu coraz bliżej. W Kutnie powstanie Strefa Kibica?

Opublikowano:
Autor:

Do Mundialu coraz bliżej. W Kutnie powstanie Strefa Kibica? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do piłkarskiego święta coraz bliżej. Polscy piłkarze szlifują formę, by nie wypaść z obiegu i by Adam Nawałka spojrzał w ich kierunku wysyłając powołania na turniej. Wprawdzie do pompowania balonika jeszcze daleko, lecz część z kibiców już zadaje pytania – „Czy osiągniemy historyczny sukces? Czy piłkarze sprawią nam prezent z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości?” W Kutnie z kolei "Czy będzie strefa kibica?", bo wiadomo, że sportowe emocje najlepiej przeżywa się wspólnie...

… dlatego zapytaliśmy o to magistrat. Niestety...

- Miasto nie planuje organizacji strefy kibica w związku z tegorocznymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej z uwagi na wysokie koszty takiego przedsięwzięcia – odpowiada nam prezydent Zbigniew Burzyński.

Wspólnego przeżywania MŚ 2018 więc nie będzie. Zbigniew Burzyński dodaje jednak, że bieżący rok wcale nie będzie przegrany jeśli chodzi o zbiorowe narodowe emocje.

- W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Państwo Polskie w trakcie całego roku organizowanych będzie wiele wydarzeń i przedsięwzięć przez miejskie instytucje kultury, placówki oświatowe czy sportowe jak również stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. W większości będą one finansowane ze środków budżetowych miasta – informuje nas Zbigniew Burzyński.

Tylko co na to kibice piłki nożnej...?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE