Reklama

"Dobry zawód - lepsza praca” Nowe Kierunki Kształcenia!

Opublikowano:
Autor:

"Dobry zawód - lepsza praca”  Nowe Kierunki Kształcenia! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Zespół Szkół nr 4 w Kutnie - Azorach zaprasza absolwentów szkół podstawowych do podjęcia nauki w roku szkolnym 2020/2021 na dwóch nowych kierunkach:

Technik fotografii i multimediów - to atrakcyjny zawód we współczesnym świecie pełnym mediów: światła, obrazu, dźwięku i filmu!

  • Będziesz przygotowany do: organizacji planu zdjęciowego, rejestrowania i obróbki obrazu, filmowania i tworzenia grafiki 3D, publikacji materiałów cyfrowych (graficznych i multimedialnych) w mediach i Internecie.
  • Możesz pracować w: profesjonalnych studiach fotograficznych, agencjach reklamowych, wytwórniach filmowych, wydawnictwach i drukarniach, redakcjach czasopism, przy produkcji gier komputerowych.
  • Możesz dalej kształcić się na kierunkach studiów: fotografia, grafika i multimedia, realizacja telewizyjna, reżyseria, organizacja filmowa.

Technik usług fryzjerskich - to nowoczesne fryzjerstwo, które nadąża za współczesnymi trendami i dynamicznym rynkiem usług!

  • Będziesz przygotowany do wykonywania: pielęgnacji włosów i skóry głowy, strzyżenia włosów, stylizacji fryzur, zmiany koloru włosów, trwałego i nietrwałego odkształcania włosów, konsultacji z klientem.
  • Możesz pracować w: profesjonalnych salonach fryzjerskich, studiach stylizacji fryzur, agencjach mody i reklamy, w charakteryzatorniach (w teatrze i na planie filmowym) lub we własnej firmie.
  • Możesz dalej kształcić się na kierunkach studiów: kosmetologia, dermatologia, charakteryzator, kostiumograf i wiele innych.

Informację o pozostałych kierunkach kształcenia znajdziesz na naszej stronie: www.azory.org

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE