Reklama

Reklama

Domy Pomocy Społecznej bogatsze o specjalistyczny sprzęt. Zbadaj się bezpłatnie!

Opublikowano: czw, 15 gru 2016 09:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Domach Pomocy Społecznej pojawiły się nowe, mobilne Aparaty EKG z wózkiem oraz wagi z wzrostomierzem. Każdy z tych zestawów posiada łączną wartość ponad 5 tysięcy złotych! Sprzęt przekazano za sprawą porozumienia pomiędzy Powiatem Kutnowskim a dyrektorami DPSów, które miało miejsce wczoraj w siedzibie starostwa.Wszyscy dyrektorzy DPS zgodnie stwierdzili, że urządzenia te będą bardzo przydatne w ich placówkach, gdyż nie będą musieli dowozić swoich podopiecznych do przychodni lub szpitala.

Reklama

Na spotkaniu obecni byli również dyrektorzy lokalnych szkół, którym przekazano specjalistyczne aparaty do mierzenia ciśnienia, o wartości 3490 złotych każdy, z których będzie można korzystać bezpłatnie. Dzięki dołączonej do wyposażenia drukarce, osoba badana może natychmiast po zmierzeniu ciśnienia otrzymać jego wynik.

Takie aparaty udostępnione będą także w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowym Urzędzie Pracy oraz jego filii w Żychlinie, w siedzibie Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności oraz Starostwie Powiatowym w Kutnie przy ul. Kościuszki i Wydziale Komunikacji przy ul. Królowej Jadwigi.

Sprzęt przekazali Anna Konwerska - kierownik projektu oraz Jacek Saramonowicz, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Kutnie.

Sprzęt został zakupiony w ramach realizacji projektu „Żyjesz dla siebie i innych - zadbaj o zdrowie” i ma służyć wszelkim działaniom profilaktycznym przeciwdziałającym chorobom układu krążenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)