Reklama

Reklama

Dorota Sowińska wyróżniona przez marszałka

Opublikowano: pt, 9 gru 2016 12:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 18 listopada w Teatrze im. Jaracza w Łodzi pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego Roku 2016. Uroczystość otworzył marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, podkreślając w swoim przemówieniu jak duże znaczenie ma zawód pracownika socjalnego, praca w pomocy społecznej, jak i wspieranie rodziny i systemu pieczy zastępczej.- Jesteście niezwykle ważnym elementem Polityki Społecznej. Dziękuję za to, co robicie, dziękuję, za Wasze zaangażowanie. Człowiek, któremu pomagacie, jego podziękowanie, jego uśmiech, czy też zmiana którą wywołujecie i powodujecie w jego życiu, by to inspirowało Was przez ten nadchodzący rok - powiedział Witold Stępień.

Reklama

Uroczystość ta była również okazją do uhonorowania wyróżniających się pracowników w poszczególnych sektorach pomocy socjalnej, laureatów konkursów: „Pracownik Socjalny Województwa Łódzkiego Roku 2016” oraz „Pracownik Pomocy Społecznej Województwa Łódzkiego Roku 2016”, a także „Pracownik Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej Województwa Łódzkiego Roku 2016”. Wśród laureatów konkurs "Pracownik Socjalny Województwa Łódzkiego Roku 2016” nie mogło zabraknąć Doroty Sowińskiej, która z rąk marszałka Witolda Stępnia i wicemarszałka Dariusza Klimczaka, otrzymała wyróżnienie za zaangażowanie, pomysłowość i efektywność w swojej pracy. Laureatka jest wieloletnim pracownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowicach.

W czasie swojej ponad trzydziestoletniej pracy dała się poznać jako osoba godna zaufania, profesjonalna, chętna do niesienia pomocy innym. Pani Dorota jest pracownikiem socjalnym, któremu towarzyszy pasja, serce, optymizm i wiara w to, że jutro może być zupełnie innym, jaśniejszym dniem. To osoba, która jest wrażliwa na ludzkie losy, na ludzkie cierpienie, na przemoc wobec słabszych, na łagodzenie konfliktów rodzinnych i ubóstwo dzieci.

21 listopada był okazją do złożenia życzeń wszystkim pracownikom z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowicach przez wójt Dorotę Dąbrowską i przewodniczącego Rady Gminy Michała Drążkiewicza Przedstawiciele samorządu życzyli pracownikom wszelkiej pomyślności, poczucia spełnienia i satysfakcji w służbie drugiemu człowiekowi

- Niech każdy dzień tej odpowiedzialnej pracy przynosi zadowolenie oraz oczekiwane efekty- mówiła wójt Dorota Dąbrowska.

- Jako przedstawiciele samorządu dziękujemy za Waszą pracę i przekazujemy Wam wyrazy uznania oraz wdzięczności za trud jaki wnosicie we wsparcie oraz pomoc osobom potrzebującym, za zdolność zrozumienia drugiego człowieka, wyrozumiałość, życzliwość i tolerancję - dodał przewodniczący Rady Gminy Michał Drążkiewicz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)