Reklama

Dramat mieszkańca naszego powiatu. Zbigniew Stonoga chce mu pomóc

Opublikowano:
Autor:

Dramat mieszkańca naszego powiatu. Zbigniew Stonoga chce mu pomóc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Działacz społeczno-polityczny i przedsiębiorca Zbigniew Stonoga opublikował na facebooku apel, który wystosował do niego mieszkaniec naszego powiatu. Stonoga zapowiedział, że jest gotów pomóc zrozpaczonemu mężczyźnie.

- Panie Zbyszku jestem rolnikiem. Mój 80 letni ojciec przepisał mi gospodarstwo. Ktoś doniósł że mamy na strychu wiatrówkę, którą tato kupił w 1983 roku. Przyjechała policja, wzięli tę wiatrówkę i wydali opinie, że może być przerobiona na broń – napisał mieszkaniec naszego powiatu do Zbigniewa Stonogi.

Relacjonuje, że został skazany na 8 miesięcy więzienia. Mężczyzna wychowywał samotnie troje dzieci w wieku 5, 7 i 12 lat.

- Dzieci zabrali do domu dziecka a mnie do więzienia. Właśnie z niego wyszedłem, dom rozkradziony, 50 ton zboża zniknęło ze stodoły. Dzieci nie chcą oddać bo nie ma warunków z uwagi na stan domu (gdy mnie nie było miały miejsca liczne włamania) – opisuje mężczyzna.

Dodaje, że nie oczekuje niczego, jedyne czego pragnie to odzyskanie swoich dzieci.

Zbigniew Stoonoga zwraca się więc do mieszkańców Woli Chruścińskiej w pow.kutnowskim

-Ten kto rozkradł dom Marcina i ukradł jego zboże niech to natychmiast odwiezie-zanim przyjadę bo będzie dym na całą Polskę. Marcin jeszcze dziś będę u Ciebie – deklaruje Stonoga.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE