Reklama

Druga tura wyborów w Żychlinie

Opublikowano:
Autor:

Druga tura wyborów w Żychlinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w niedzielę mieszkańcy wybiorą burmistrza Żychlina. Pierwsza tura nie przyniosła bowiem rozwiązania. W dogrywce o fotel gospodarza miasta powalczą Grzegorz Ambroziak oraz Paweł Wołoszyn. Przypomnijmy, że w pierwszej turze wyborów Grzegorz Ambroziak zdobył 2244 głosy, zaś Paweł Wołoszyn 895 głosów.

- Przez 8 lat, odkąd zostałem burmistrzem naszego miasta mieszkańcy mogli mnie wystarczająco poznać i zauważyć efekty mojej pracy. W tym czasie żychlińskie szkoły zostały odnowione, pojawiły się nowe boiska, wyremontowaliśmy kompletnie stadion i modernizowaliśmy drogi. Nie obawiam się podejmować trudnych decyzji, np. w zakresie zmian komunalnych, a skutkiem tego jest pozyskanie nowego inwestora, który planuje wyłożyć ok. 30-40 milionów w Żychlinie i pojawią się nowe miejsca pracy - zachwala swoją kandydaturę G. Ambroziak.

- W mojej ocenie gmina Żychlin jest źle zarządzana, przez co nie może się rozwijać. Mam pomysł, jak można zmienić bieżącą sytuację. Moim priorytetem są sprawy gospodarcze, rozwój strefy ekonomicznej oraz Dobrzelina - twierdzi Paweł Wołoszyn.

Ostateczną decyzję podejmą mieszkańcy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE