Reklama

Reklama

Drugi dzień Spotkań Edukacyjnych w Starostwie

Opublikowano: pt, 27 mar 2015 12:24
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniach 26 i 27 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kutnie miały miejsce XII Spotkania Edukacyjne. Uroczystego otwarcia dokonali wicestarosta Powiatu Kutnowskiego Zdzisław Trawczyński i członek zarządu Powiatu Kutnowskiego Artur Gierula.Spotkania Edukacyjne mają za zadanie pomóc w zdobyciu przez gimnazjalistów z terenu Powiatu Kutnowskiego jak największej puli informacji potrzebnych do podjęcia niezwykle ważnej decyzji, dotyczącej dalszego kształcenia i wyboru kolejnej szkoły.

Reklama

Zaproszonym na spotkania gimnazjalistom bezpośrednich informacji udzielali nauczyciele i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, można było zapoznać się z przygotowaną ofertą edukacyjną oraz otrzymać materiały promocyjne przygotowane przez społeczności szkół.

W sali starostwa zaprezentowana została oferta edukacyjna następujących szkół ponadgimnazjalnych: I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza, Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego, Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego, Zespołu Szkół Nr 4 im. Zygmunta Balickiego w Kutnie - Azorach, Zespołu Szkół w Żychlinie i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kutnie oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Mieczysławowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)