Reklama

Reklama

Drzwi Otwarte w Gimnazjum nr 3

Opublikowano: wt, 3 mar 2015 12:44
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Kutnie odbyły się w sobotę Drzwi Otwarte Szkoły, na które licznie przybyli tegoroczni szóstoklasiści wraz z rodzicami. Na gości czekało w „Trójce” wiele atrakcji. Spotkanie na sali gimnastycznej rozpoczęła swoim wystąpieniem Dyrektor Szkoły Lidia Nowocin, potem głos zabrała opiekunka Samorządu Uczniowskiego – Grażyna Grobelska. Gdy szóstoklasiści otrzymali już najważniejsze informacje dotyczące oferty nauki w gimnazjum, mogli się zrelaksować, oglądając wypełnioną humorem, kolorami i muzyką część artystyczną przygotowaną przez starszych kolegów. Potem goście rozpoczęli zwiedzanie sal lekcyjnych i zakamarków szkoły, rozmawiali z nauczycielami i uczniami.

Reklama

Pod koniec pobytu w „Trójce” czekała ich jeszcze kolejna niespodzianka – zaproszeni przez bogów na Olimp, obejrzeli zabawny spektakl zainspirowany najbardziej znanymi mitami greckimi.

Drzwi Otwarte w Gimnazjum nr 3 zakończyła prawdziwa gratka dla wielbicieli sportu i piłki nożnej – pokazowy trening piłkarzy przeprowadzony na boisku szkolnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)