Reklama

Reklama

Duże zmiany w kutnowskiej galerii! Ucieszą klientów tych popularnych marek

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Duże zmiany w kutnowskiej galerii! Ucieszą klientów tych popularnych marek - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Oferta znanych marek modowych w Galerii Różanej przybierze na sile. Zarządca kutnowskiego centrum handlowego, Master Management Group, zwiększa bowiem powierzchnię sklepów grupy LPP. Oznacza to, że w większych, zupełnie nowych wnętrzach otwarte zostaną sklepy Reserved, House i Cropp.

Reklama

Galeria Różana jest wiodącym centrum handlowym dla mieszkańców Kutna i okolic, w pierwszym półroczu tego roku odwiedziło ją 1,1 mln klientów, a obroty wzrosły o ponad 60 procent. Niebawem poszerzoną ofertę w kutnowskiej galerii otrzymają klienci marek modowych od grupy LPP. 

- Cropp, House i Reserved to jedne z najpopularniejszych marek modowych w Polsce, dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasi partnerzy biznesowi dostrzegają potencjał w naszych centrach handlowych i podpisują długoletnie umowy najmu [...] Kontynuowanie współpracy z grupą LPP to efekt popularności tego wyjątkowego miejsca na handlowej mapie regionu. Galeria Różana jest bardzo dobrym miejscem do prowadzenia biznesu i tę perspektywę dostrzegają właśnie nasi partnerzy – mówi Anita Petrus, Senior Leasing Manager MMG.

Cropp, House i Reserved zwiększą łączną powierzchnię sprzedaży w Galerii Różanej o blisko 570 m². Reserved zaprosi klientów do sklepu liczącego 1143 m², Cropp zaprezentuje swoją ofertę na powierzchni 500 m², natomiast House zajmie 480 m². Wszystkie zyskają nowoczesne wnętrza i zostaną otwarte w drugim półroczu 2023 roku.

Warto również dodać, że w najbliższym czasie w Galerii Różanej otwarta zostanie wiodąca perfumeria - Douglas. O szczegółach będziemy informować na łamach KCI.

Info: MMG/własne

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy