Reklama

Dyrektor PUP odwołana przez starostę

Opublikowano:
Autor:

Dyrektor PUP odwołana przez starostę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starosta w połowie sierpnia podjął decyzję o odwołaniu Małgorzaty Kochańskiej z funkcji dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy. Czym argumentuje tę decyzję?

Daniel Kowalik odwołał dotychczasową dyrektor PUP dokładnie 14 sierpnia. Bezpośrednią przyczyną tej decyzji była utrata zaufania. Stwierdzono bowiem nieprawidłowości dotyczące przyznawania wynagrodzeń pracownikom i nierówne ich traktowanie w tym zakresie. W kutnowskim PUP-ie miało dochodzić do nieprawidłowego wydatkowania środków publicznych. Ponadto Zarząd Powiatu nie był rzetelnie informowany przez dyrektor PUP-u w sprawach związanych ze stanowiskami pracy, jak też o dysponowaniu środkami z Funduszu Pracy. Do decyzji o odwołaniu Kochańskiej przyczyniło się również opuszczanie miejsca pracy bez uprzedniego poinformowania przełożonego.

Jak się dowiadujemy, Małgorzata Kochańska przestała pełnić funkcję dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie, z tym że nadal pozostaje w stosunku pracy z PUP-em. W pracy jednak nie przebywa z powodu usprawiedliwionej nieobecności - jest obecnie na zwolnieniu lekarskim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE