Reklama

Dyżury przedstawicieli tej spółki zostały wstrzymane do odwołania. Wszystko przez sytuację epidemiologiczną

Opublikowano:
Autor:

Dyżury przedstawicieli tej spółki zostały wstrzymane do odwołania. Wszystko przez sytuację epidemiologiczną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przedstawiciele Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa nie będą póki co pełnić dyżurów w Urzędzie Miasta. To efekt panującego stanu epidemicznego.

Dyżury przedstawicieli Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa to inicjatywa skierowana jest do wszystkich mieszkańców naszego miasta, którzy są zainteresowani przyłączeniem nieruchomości do sieci gazowej. Jeszcze przed pandemią, dyżury odbywały się w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 8:30 - 15:30 w Urzędzie Miasta Kutno - pokój 403. Spotkania przedstawicieli spółki z mieszkańcami to efekt porozumienia podpisanego przez miejskie władze z PGNiG.

Niestety, dyżury zostały wstrzymane.

- W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną dyżury przedstawicieli PGNiG, które odbywały się w Urzędzie Miasta Kutna w każdą pierwszą środę miesiąca, zostają wstrzymane do odwołania. O możliwości wznowienia dyżurów będziemy informować na bieżąco - informuje urząd miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE