Reklama

Reklama

Dzieciaki z wizytą w starostwie. „To było przemiłe spotkanie!” [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie odwiedziły wczoraj siedzibę Starostwa Powiatowego. Starosta Daniel Kowalik oraz członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski oprowadzili małych gości po urzędzie oraz przeprowadzili wraz z nimi sesję Rady Powiatu.

Reklama

- Zaczęliśmy od wyświetlenia spotu promującego powiat. Następnie wybraliśmy prezydium i rozpoczęliśmy obrady. Dzieciaki na chwilę mogły poczuć się jak radni powiatowi. Tematem naszej sesji była pomoc zwierzętom w zimę – mówi starosta Kowalik. 

Dzieci chętnie brały udział w dyskusji i głosowaniu. Sesja rozpoczęła się - tak jak każda sesja Rady Powiatu - od hymnu Polski, a następnie rozpoczęła się dyskusja.

- Dzieciaki dyskutowały na tematy takie jak opiekowanie się zwierzętami zimą, dokarmianie ptaków zimą oraz organizowanie zbiórek żywności dla zwierząt. Zaangażowanie dzieci w dyskusję było niesamowite, wszystkie z chęcią głosowały i podawały argumenty - relacjonuje Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego. - Dla dzieciaków mieliśmy również konkursy z wiedzy o powiecie w których wygrać można było czapeczki. Były oczywiście balony, inne drobne upominki oraz słodkości.

Na zakończenie dzieci zostały oprowadzone po urzędzie. Każde z nich mogło usiąść na miejscu starosty i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

- To było przemiłe spotkanie, dziękujemy za odwiedziny – podsumowuje Daniel Kowalik.

Info: Starostwo Powiatowe w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy