Reklama

Dziecięcy festiwal kolęd po raz siódmy

Opublikowano:
Autor:

Dziecięcy festiwal kolęd po raz siódmy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta Kutna oraz Regionalne Towarzystwo Muzyczne w Kutnie zapraszają solistów, duety oraz zespoły wokalne do 8 osób na VII Kutnowski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych. Każdy uczestnik imprezy wykona jeden utwór w języku polskim: kolędę, pastorałkę lub piosenkę zgodną z charakterem festiwalu.Festiwal odbędzie się 13 grudnia 2013 r. w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca. W godz. 9:00 - 14:00 zaplanowano przesłuchania konkursowe. O godz. 18:00 obejrzymy koncert galowy. Nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z przedszkoli, klas I-III i IV-VI oraz gimnazjalistów. Utwory można wykonać z własnym akompaniamentem lub z półplaybackiem. Do przesłuchań zostaną dopuszczone wyłącznie półplaybacki na płytach CD w formacie audio, z nagranym tylko jednym podkładem do zgłoszonej piosenki. Płytę należy opisać imieniem i nazwiskiem wykonawcy (lub nazwą zespołu). Każdy uczestnik może wystąpić tylko podczas jednej prezentacji (np. solista nie może być uczestnikiem zespołu).

Zgłoszenia na załączonych kartach należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 grudnia 2013 r. wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

Najciekawsze prezentacje festiwalu zostaną zaproszone do występu podczas Wigilii Miejskiej „Pod Ratuszem”, która odbędzie się 22 grudnia 2013 r. na Placu Piłsudskiego.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu - 603 809 685 - Radosław Rojewski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE