Reklama

Dzień Dziecka w Kutnie - edycja bezpieczeństwo

Opublikowano:
Autor:

Dzień Dziecka w Kutnie - edycja bezpieczeństwo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Miasta Kutno serdecznie zaprasza 31 maja w godzinach od 10:00 do 20:00 na festyn z okazji Dnia Dziecka w Kutnie."Rodzinny zawrót głowy" stał się najbardziej oczekiwanym piknikiem rodzinnym w regionie. Tegoroczna impreza, planowana od wielu miesięcy będzie wydarzeniem wyjątkowym. Do Kutna zagości moc atrakcji- wszystkie połączy wspólny mianownik- hasło bezpieczeństwo.Integracja małych i dużych, quiz wiedzy o bezpieczeństwie premiowany żetonami i nieskończona liczba atrakcji dostępnych na terenie stadionu spełnią oczekiwania uczestników.

W tym roku organizatorzy przygotowali specjalny blok- „Dziecko bezpieczne w domu, w sieci i na drodze”. Gośćmi specjalnymi, którzy opowiedzą nam jak zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom będą: policjant, strażak, ratownik medyczny, oraz przedstawiciel sklepu komputerowego Alsen Przyłoga- specjalista od zabezpieczeń internetowych.

Jak co roku, wszystkie atrakcje są całkowicie bezpłatne.

Sponsorzy: DS Smith Packaging, Sirmax, Mavex, Vester, Mawex, GOŚ, Cukiernia Wasiakowie, TBS, Brico Marche, Hurt-Pap, Hoop, Alsen Przyłoga

Organizatorzy: Kutno Miasto Róż, MOSIR

Kreacja wydarzenia: Party Projekt

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE