Reklama

Dzień ojca coraz bliżej. Zarezerwuj kilka dni na wspólną, męską podróż

Opublikowano:
Autor:

Dzień ojca coraz bliżej. Zarezerwuj kilka dni na wspólną, męską podróż - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Myślisz, że twój ojciec będzie zadowolony z kolejnego zegarka, pary czarnych skarpet lub biletu na mecz tej samej drużyny, który dostaje od ciebie od ostatnich 10 lat? Zaskocz go, zarezerwuj kilka wolnych dni i wybierzcie się razem we wspólną, prawdziwie męską podróż.//

Tymi pomysłami na pewno pozytywnie zaskoczysz ojca

TOP 1: Zmierzcie się z siłami natury w Tasmanii

Szukasz prawdziwych wrażeń? Zarezerwuj bilet do Australii i razem z przewodnikiem wybierzcie się na 2-tygodniowy wypad do Tasmanii. Na miejscu zmierzycie się nie tylko z diabłami tasmańskimi, ale i prawdziwymi żywiołami za dnia i nocą.

Za wyjazd w kilkuosobowej grupie razem z biletem w obie strony zapłacicie przynajmniej 10 tys. złotych, ale wrażenia z tej wycieczki będą na pewno niezapomniane.

TOP 2: Wyskoczcie w podróż po Alpach

Mimo że w większości ośrodków narciarskich w Alpach nie pojeździcie już na nartach, to wszystkie regiony zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku w towarzystwie natury. Jeśli przepadacie za wspinaczką lub po prostu urzekają was górskie panoramy, słońce i krystalicznie czyste niebo, to możecie zdecydować się na Włoskie, Szwajcarskie lub Francuskie Alpy.

Weźcie pod uwagę słoneczne Chamrousse, w którym latem będziecie mogli wykazać się w sportach wytrzymałościowych, kolarstwie górskim lub letnim saneczkarstwie.

TOP 3: Przejdźcie szkolenie byłych funkcjonariuszy BOR

Umów termin w Fundacji Byłych Funkcjonariuszy BOR. Razem z ojcem dowiecie się, jak poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych, obalić przeciwnika i zbiec z pościgu samochodowego. Koszt podstawowego szkolenia to 2,000 złotych.

TOP 4: Ruszcie w szalony clubbing po Ibizie

Dlaczego nie miałbyś ruszyć ze swoim ojcem na największą imprezę życia? W Ibizie za 3-4 tys. złotych wynajmiecie duży apartament z doskonałym widokiem, a nawet jeśli w okolicznych barach zostawicie połowę tego, to możesz być pewien, że ten wieczór będziecie wspominali jeszcze przez wiele lat.

TOP 5: Spłyńcie cały Nil statkiem

Kilkudniowy spływ Nilem to coś, co na pewno spodoba się twojemu ojcu. 15-dniowy wypad razem z wyżywieniem i zakwaterowaniem na objeździe to koszt nie więcej niż 2,5 – 3 tys. złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE