Reklama

Dziki Dzień Dziecka

Opublikowano:
Autor:

Dziki Dzień Dziecka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Czy jesteście spragnieni przygody? Czy chcecie przenieść się do świata dzikich zwierząt? Jeśli tak, to mamy dla Was fantastyczną wiadomość – nie musicie przemierzać w pocie czoła wielu kilometrów. Wystarczy, że 30 maja odwiedziecie Galerię Marcredo, gdzie dzięki włączeniu się do naszej zabawy w mgnieniu oka znajdziecie się w samym środku dżungli.

Wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na organizowany przez nas Dzień Dziecka w galerii Marcredo.

Przygotowaliśmy dla Was całe mnóstwo egzotycznych atrakcji, a wśród nich:
- animacje i warsztaty aktorskie prowadzone przez gościa specjalnego, czyli Bartłomieja Nowosielskiego – charyzmatycznego aktora Teatru Ateneum, szerszej publiczności znanego np. z serialu „Barwy szczęścia”. Mali Klienci będą mogli odkryć drzemiące w nich talenty i wcielić się w role m.in. dzikich zwierząt.
- aby uwiarygodnić przemianę każdego Malucha, oprócz nauki naśladowania dzikich zwierząt, każda metamorfoza zyska prawdziwe oblicze! A wszystko to dzięki magicznemu punktowi malowania uśmiechniętych buziek.
- czym byłaby podróż na drugi koniec świata, gdyby nie pamiątki uwieczniające tę niepowtarzalną przygodę? Właśnie dlatego w naszym egzotycznym zakątku stanie fotobudka! Dzięki niej każdy Maluch wróci do domu z pocztówką upamiętniającą jego historię w dżungli.
- zabawę zawsze warto łączyć z nauką, dlatego Dzieci będą miały okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych, gdzie każde z nich stworzy piękny obrazek. Dzięki niemu zobaczymy dżunglę oczami każdego Maluszka.
- wszelkie wysiłki, nawet te podjęte podczas zabawy należy nagradzać.

Właśnie dlatego każdy z młodszych Gości Galerii Marcredo otrzyma certyfikat małego odkrywcy oraz mini upominek z egzotycznym akcentem.

Cała reszta genialnych atrakcji to nasza słodka tajemnica. Jeśli chceci poznać je wszystkie, odwiedźcie 30 maja Galerię Marcredo i ruszcie z nami w jedyną taką podróż!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE