Reklama

Dziś rozdadzą w Kutnie 2,5 tysiąca maseczek! Zobacz, gdzie można je odbierać

Opublikowano:
Autor:

Dziś rozdadzą w Kutnie 2,5 tysiąca maseczek! Zobacz, gdzie można je odbierać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejną partię maseczek będą mogli odebrać dzisiaj mieszkańcy w jednym z kutnowskich punktów. Do rozdania jest aż 2,5 tys. sztuk.

Przypomnijmy, że od 16 kwietnia w całym kraju obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, m.in w miejscach publicznych, czy środkach komunikacji. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ. Dodjamy również, że 20 kwietnia rząd zaczął łagodzić obostrzenia, znosząc m.in obowiązek zakrywania twarzy w lasach (zobacz tutaj - KLIK).

W Kutnie mamy dwa punkty, w których dostępne są darmowe maseczki. Jednym z nich jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi Filia w Kutnie przy ul. Jagiełły. Pierwsza partia darmowych maseczek (tysiąc sztuk) rozeszła się momentalnie.

Kolejna partia (2500 sztuk) będzie wydawana dzisiaj, od godz. 10.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Kutnie (do wyczerpania zapasów).

Warto przypomnieć, że Urząd Marszałkowski w Łodzi przeznaczył dla mieszkańców całego województwa milion darmowych maseczek. Część z nich będzie dostępna w Kutnie. Maseczki zostały zamówione u lokalnych przedsiębiorców, a koszty ich powstania zostaną pokryte z pieniędzy unijnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE