Reklama

Echa naszych publikacji: będzie oświetlenie na osiedlu

Opublikowano:
Autor:

Echa naszych publikacji: będzie oświetlenie na osiedlu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Alkohol, śmieci, hałas... To wszystko skutki, zdaniem jednego z mieszkańców naszego miasta, braku oświetlenia na Grunwaldzie, a dokładniej między blokami znajdującymi się przy ul. Łokietka i Chrobrego. Już niedługo wszystko stanie się jasne - i to dosłownie. Mieszkańcy będą mogli zapomnieć o mroku panującym na osiedlu, bowiem administracja spółdzielni zadeklarowała, że wykona oświetlenie.

Do naszej redakcji zgłosił się Czytelnik - pan Krystian, który dostrzegł spory problem związany z brakiem lamp i latarni ulicznych między blokami przy ul. Łokietka i Chrobrego. Jeszcze na początku miesiąca informowaliśmy o sprawie TUTAJ. Jak twierdził wówczas pan Krystian, brak oświetlenia w tym rejonie sprzyja chuligańskim wybrykom i wykroczeniom i co więcej - panujący nocą na osiedlu mrok zdecydowanie nie służy bezpieczeństwu.

Złożył więc oficjalne pismo do Urzędu Miasta Kutno, jednak okazało się, że wskazanym terenem administruje nie miasto, a spółdzielnia mieszkaniowa RSM Pionier. Jak zarząd odniósł się do sprawy? Otóż wniosek o wykonanie oświetlenia na Grunwaldzie rozpatrzył pozytywnie i pewnym jest, że mieszkańcy zapomną o ciemnościach tam panujących.

- W odpowiedzi na Pana pismo oraz po przeprowadzonej konsultacji z lokatorami budynków Łokietka 3 i 5, Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pionier" w Kutnie informuje, że wykonanie oświetlenia terenu we wskazanym przez Pana miejscu będzie wykonane w 2019 r. po wprowadzeniu do planów remontu - czytamy w piśmie od spółdzielni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE