Reklama

Edyta Geppert w ŻDK

Opublikowano:
Autor:

Edyta Geppert w ŻDK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

ŻDK zaprasza mieszkańców Żychlina na jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny recital, który odbędzie się 10 grudnia o godzinie 18. W tym dniu Żychliński Dom Kultury odwiedzi obdarzona niesamowitym głosem i wyjątkową charyzmą artystka – Edyta Geppert. Jak sama omówi o sobie: Najchętniej śpiewam o tym, jak to pięknie ujął Icyk Mager „co sercu jest bliskie i drogie”.

Każdy recital p. Edyty Geppert to niezwykła okazja do przeżywania ogromnych emocji. O czymkolwiek śpiewa, wydaje się, że przedstawia doświadczenia z własnego życia, a nic co ludzkie nie jest jest obce. W piosenkach, które wykonuje obecny jest stały element pewnego niepogodzenia się z losem, nadziei pełnej idealizmu, według którego mało kto żyje, ale lubimy o tym słuchać.

Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją do usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki. Wśród autorów tekstów odnajdziemy Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego i wielu innych znanych i cenionych twórców.
(informacje zaczerpnięte z oficjalnej strony artystki: www.egeppert.com )

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE