Reklama

Egzaminy kutnowskich kraverów na stopnie szkoleniowe

Opublikowano:
Autor:

Egzaminy kutnowskich kraverów na stopnie szkoleniowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniach 14-15 stycznia w Warszawie odbył się ogólnopolski egzamin na stopnie szkoleniowe KRAV MAGA. Ten ekskluzywny egzamin prowadzony był przez światowego lidera Krav Maga, prezydenta federacji KRAV MAGA GLOBAL Eyala Yanilova który jest współtwórcą systemu oraz człowiekiem posiadającym najwyższy stopień szkoleniowy na świecie.

W egzaminie wzięła udział grupa kraverów zrzeszonych w kutnowskiej sekcji Krav Maga działającej przy Krav Maga Active Action Team.

Kutnowscy Kraverzy zdawali na stopnie podstawowe oraz na stopnie zaawansowane. Trwające ponad 7 godzin wyczerpujące egzaminy zakończyły się pełnym sukcesem. Kutnowscy Kraverzy zdali egzaminy i otrzymali międzynarodowe dyplomy federacji KMG.

Wszyscy chętni, którzy są zainteresowani trenowaniem tego niezwykle skutecznego i prostego do nauki systemu samoobrony i walki wręcz mogą to robić w sekcji w Kutnie.

Treningi dla dorosłych i młodzieży odbywają się w każdą środę i piątek w godzinach 19:00-20:30 na sali gimnastycznej I LO im Jana Dąbrowskiego w Kutnie. Grupa dla dzieci trenuje w środy w godzinach 18:00-19:00.

Informacje na temat sekcji można uzyskać dzwoniąc pod numer tel: 508-155-159 lub ze strony internetowej sekcji www.kravtrening.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE