Reklama

Emilia Matysiak z Kutna pobiegnie w półmaratonie z Damianem Michałowskim z Radia ZET

Opublikowano:
Autor:

Emilia Matysiak z Kutna pobiegnie w półmaratonie z Damianem Michałowskim z Radia ZET - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkanka Kutna, pasjonatka biegania, Emilia Matysiak już 25 września pobiegnie w Półmaratonie Wielickim w drużynie dziennikarza Radia ZET, Damiana Michałowskiego. Wcześniej, 19 września przyjedzie on do Kutna, by wspólnie z Emilią, pod okiem profesjonalnego trenera, przeprowadzić trening biegowy ulicami naszego miasta.Emilia wzięła udział w specjalnym konkursie Radia ZET. Jego celem jest wybór drużyny, która wesprze prezentera Radia ZET w zaliczeniu Półmaratonu Wielickiego. Damian Michałowski musi stanąć na starcie długodystansowego biegu ponieważ przegrał zakład ze swoim redakcyjnym kolegą, Michałem Korościelem (program "Uważam ZET", pon.-pt po godz. 14:00 w Radiu ZET - przyp. red.). Ten ostatni wygrał zakład, bo wiosną przejechał na rowerze 500 km w 5 dni, w co wcześniej nie wierzył Michałowski.

Teraz redaktor intensywnie trenuje. Zbiera siły i ekipę Słuchaczy Radia ZET, którzy mają wesprzeć go w wykonaniu zadania. Emilia została jedną z tych osób, ponieważ jej zdjęcie przekonało dziennikarzy Radia ZET, że będzie właściwą osobą na właściwym miejscu.

- Jestem wielką pasjonatką biegania - mówi o sobie mieszkanka Kutna. - Czerpię z tego niesamowitą przyjemność, dlatego bieg z Damianem z Radia ZET traktuję jako kolejne przyjemne, biegowe wyzwanie - dodaje.

Emilia nie tylko sobie dostarczyła moc atrakcji. Zostając laureatką tego konkursu sprawiła, że dziennikarz Radia ZET przyjedzie do Kutna, by ulicami miasta odbyć z nią trening biegowy. 19 września oboje pobiegną w Kutnie pod okiem profesjonalnego trenera. Chętni mogą dołączać do tego treningu. Radio ZET przy pl. Piłsudskiego zbuduje specjalną strefę, a Damian Michałowski będzie współprowadził z Kutna, na żywo, program Uważam ZET (od godz. 14:00).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE