Reklama

Epidemia z Chin: radni wnioskują do prezydenta ws. koronawirusa

Opublikowano:
Autor:

Epidemia z Chin: radni wnioskują do prezydenta ws. koronawirusa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Koronawirus wciąż się rozprzestrzenia. Wczoraj Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła międzynarodowy alert, a w Kutnie Komisja Pomocy Społecznej, Zdrowia, Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Rady Miasta postanowiła dowiedzieć się, jaki jest stan przygotowań do ewentualnego zagrożenia wirusem na terenie Kutna.

Decyzja zapadła podczas wczorajszych obrad komisji.

- W związku z dużym zaniepokojeniem mieszkańców miasta niebezpieczeństwem związanym z zachorowaniami na koronawirusa komisja zwraca się z prośbą do prezydenta o wystąpienie z zapytaniem do właściwych służb i instytucji o stopień przygotowań w przypadku wystąpienia ewentualnego zagrożenia - czytamy w protokole komisji.

Pozostałymi tematami, jakie przegłosowali radni to wniosek do prezydenta o sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w Kutnie Azory - Osiedle Kolejowe i tereny przyległe oraz o zmianę napisu "KUTNO" na budynku dworca PKP na większy i podświetlony.

W komisji zasiadają: Robert Feliniak - przewodniczący, Arkadiusz Olesiński - zastępca, Tomasz Rędzikowski, Beata Włodarczyk, Agnieszka Wyroślak, Michał Łucki, Ewa Rzymkowska, Robert Stępniewski, Joanna Podemska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE