Reklama

Fan Club Widzewa zabiera głos w sprawie interpelacji radnej Marii Aulich

Opublikowano:
Autor:

Fan Club Widzewa zabiera głos w sprawie interpelacji radnej Marii Aulich - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na ręce przewodniczącego Rady Miasta wpłynęło ostatnio pismo Michała Wasielewskiego, prezesa Oficjalnego Fan Clubu Widzewa Łódź OFC Kutno, w sprawie kwietniowej interpelacji radnej Marii Aulich.Przypomnijmy, że radna dopytywała prezydenta miasta o dotację, jaką w ubiegłym roku otrzymało stowarzyszenie. - Czy inne fankluby mogą liczyć na takie wsparcie naszego miasta? Czy członkowie stowarzyszenia byli notowani przez policję? Czy nie propagują materiałów rasistowskich? - wyliczała pytania.

- Klub piłkarski z Łodzi posiada kibiców w całej Polsce, nie tylko w Kutnie. Niesprawiedliwością jest generalizowanie i wprowadzanie opinii publicznej w błąd poprzez powielanie stereotypu kibica w odniesieniu do członków OFC KUTNO. Czy został udowodniony udział członków OFC KUTNO w przywoływanych w interpelacji filmach dostępnych w internecie? - podnosi w piśmie M. Wasielewski.

- Radna posuwa się dalej obrażając mnie jako prezesa oraz członków OFC Kutno na łamach swojego bloga. Powołuje się na artykuł, który ukazał się w "Polityce" 18 listopada 2000 r. Prowokacyjnie zestawia istnienie artykułu o grupie tam nazwanych fanatycznych kutnian z U.L.K. 97 - z wizerunkiem herbu miasta. Przypominam, że OFC KUTNO istnieje od 2010 roku! Znów niestety zauważam tu krzywdzące i powielane kłamstwo pod naszym adresem wynikające z ignorancji i niewiedzy. Czy to nie zniesławienie - kontynuuje prezes OFC KUTNO.

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Mariusz Sikora i Robert Feliniak prosili przewodniczącego, by odczytał pismo. Ich prośba nie spotkała się jednak ze zrozumieniem pozostałych. Ostatecznie jednak rajcy zadecydowali, że każdy z nich może zapoznać się z jego treścią w biurze RM.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE