Reklama

Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA

Opublikowano:
Autor:

Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia „Wszystko co chcesz powiedzieć można wyrazić tańcem, wtedy jest to proste i łatwe” – Heywood Broun – to hasło przyświeca organizatorom Festiwalu Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA, który jest adresowany do zespołów przedszkolnych, szkolnych i grup amatorskich. Festiwal odbędzie się 6 marca w hali sportowej przy SP nr 9.Niewątpliwie jest to jedno z najpiękniejszych i najciekawszych wydarzeń w ruchu amatorskim w Polsce.

Do udziału w Festiwalu Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA zostały zaproszone zespoły z kilkunastu dziedzin/dyscyplin tanecznych. Dzięki formule festiwalowej autorzy chcą, aby każdy tancerz poczuł się wyjątkowo. W tym roku Festiwal Faza zostanie rozegrany w kategorii taniec w 8 województwach, a w dalszej perspektywie zakłada się jego realizację w 16 województwach. W każdym wydarzeniu tancerze zaprezentują się w kilkudziesięciu kategoriach tanecznych. Widzowie będą mieli okazję podziwiać kilkaset prezentacji.

Wymiana myśli, integracja amatorskiego środowiska artystycznego, wspólna zabawa, wiele atrakcji dla uczestników – to klimat jaki ma towarzyszyć tej imprezie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE