Reklama

Reklama

Festyn rodzinny w Strzegocinie

Opublikowano: czw, 18 cze 2015 13:13
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Maj i czerwiec to miesiące, w których w sposób szczególny pamiętamy o naszych kochanych rodzicach. Jeden z majowych dni poświęcony jest Mamie, a w czerwcu świętujemy Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Z tej okazji odbył się 14 czerwca kolejny już Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegocinie. Jego przebieg i organizacja to ogromna zasługa rodziców i nauczycieli.Rodzinne popołudnie rozpoczął występ Gminnej Orkiestry Dętej prowadzonej przez kapelmistrza Stanisława Wasiaka. Zabawy i zajęcia sportowe, w których uczestniczyły dzieci i nauczycielki naszej szkoły przeprowadzili clowni i szczudlarze LEO – MARKET z Kutna. Wszyscy uczestnicy zabaw i konkursów otrzymywali upominki przekazane przez sponsorów. W szkolnej świetlicy działała kawiarenka zaopatrzona w przepyszne ciasta upieczone przez mamy. Na terenie wokół szkoły można było zjeść pyszną kiełbaskę i kaszankę z grilla. Ogromną frajdę sprawili dzieciom niezawodni strażacy z PSP w Kutnie.

Reklama

Popołudnie było upalne, toteż znalazło się wielu chętnych na nietypową ochłodę w strumieniach wody ze strażackiego węża i zabawę w pianie gaśniczej. Nagłośnienie i oprawę muzyczną zorganizował właściciel sklepu muzycznego Music – Express Krzysztof Jędrzejczyk.

Ciepła i słoneczna pogoda sprawiła, że zabawa trwała do wieczora. Najmłodsi korzystali ze szkolnego placu zabaw odnowionego w ramach projektu „Zapewnienie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej na terenie Gminy Kutno” współfinasowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ostatnim akcentem był oczekiwany przez wszystkich mecz ojcowie – synowie rozegrany na szkolnym kompleksie boisk „Orlik 2012”. Ogromne podziękowania należą się rodzicom uczniów i sponsorom. To ich zasługą było zorganizowanie całego zaplecza finansowego i materialnego tej uroczystości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)