Reklama

FIT październik w Street Dance Studio!

Opublikowano:
Autor:

FIT październik w Street Dance Studio! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zapisz się na zajęcia fitnessowe, taneczno-fitnessowe, bądź FIT!ZAPISY: STREET DANCE STUDIO tel: 723-319-518 e-mail: [email protected] www.sds.net.plGRAFIK ZAJĘĆ:Poniedziałek: sala baletowa B KDK15.00-16.00 - Aktywny Senior 50Wtorek: sala baletowa B KDK18.00-19.00 - Perfect Body (spalanie/modelowanie/wzmacnianie)19.00-20.00 - 3w1 - aerobik-gimnastyka-taniecŚroda: sala baletowa B KDK19.30-20.30 - 3w1-aerobik-gimnastyka-taniec20.30-21.30 - POWER INTERWAŁ - NOWOŚĆ!Czwartek: sala baletowa A KDK15.00-16.00 - Aktywny Senior 5019.30-20.30 - STEP & SHAPE - zajęcia ze stepem20.30-21.30 - BOKWA FITNESS - NOWOŚĆ!Piątek: sala baletowa A KDK18.30-19.30 - 3w1-aerobik-gimnastyka-taniecZAPRASZAMY!CENNIK ZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH:Zajęcia Fitness (3w1, STEP&SHAPE, PERFECT BODY, POWER INTERWAŁ):4x60 minut – 48 zł/miesiąc8x 60minut – 70zł/miesiąc12 x 60 minut – 80zł/miesiąc.Pojedyncze wejście na zajęcia - 18zł.

OFERTA:
ZAJĘCIA FITNESS I ODCHUDZAJĄCE
Power Interwał - NOWOŚĆ! TRENING ODCHUDZAJĄCY! Zajęcia modelujące ciało dla kobiet i mężczyzn. Spalanie tłuszczu w rekordowym tempie! Trening odchudzający. Zajęcia polegają na wykorzystywaniu ćwiczeń w seriach o zmiennej intensywności, tworząc tym samym bardzo dynamiczny trening interwałowy. W tym czasie aktywne są wszystkie partie mięśniowe dzięki czemu szybko wymodelujesz ciało i zyskasz smukłą sylwetkę. W treningu wykorzystywany jest zarówno ciężar własnego ciała, jak i hantle czy stepy.

Perfect Body - perfekcyjna sylwetka w zasięgu ręki! (superspalanie/modelowanie/wzmacnianie) - wyrzeźbione ramiona, płaski brzuch, jędrne pośladki, biodra, biust i uda - to wszystko osiągniesz dzięki zajęciom Perfect Body! Dzięki wszechstronnym, specjalnie dobranym ćwiczeniom wzmocnisz wszystkie partie mięśni, ujędrnisz ciało i wymodelujesz sylwetkę. W efektywny i różnorodny sposób pobudzisz do pracy wszystkie mięśnie i wypracujesz perfekcyjne ciało! Zajęcia przeznaczone dla wszystkich! Regularna aktywność gwarantuje szczupłą sylwetkę, wzmocnione ciało, a przede wszystkim poprawę kondycji i dobre samopoczucie. Chudnij, modeluj i wzmacniaj ciało!

ZAJĘCIA FITNESS ZE STEPEM
Step&Shape - dynamiczne zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu stepów, zarówno w części pierwszej jak i przy wzmacniania poszczególnych partii mięśniowych. Podczas ćwiczeń wykorzystywane są podstawowe kroki, które połączone w krótki i nieskomplikowany układ, dają możliwość podniesienia tętna oraz rozluźniają między ćwiczeniami kształtującymi sylwetkę. Zajęcia te doskonale kształtują wszystkie partie ciała a także redukują nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawiając jednocześnie wydolność organizmu. W trakcie zajęć wykorzystujemy przybory w postaci: hantli, mat oraz gum dla podniesienia intensywności wysiłku

ZAJĘCIA FITNESSOWO-TANECZNE
3w1- aerobik - gimnastyka - taniec - ćwicz, tańcz, baw się dobrze! Podczas zajęć nauczycie się dynamicznie i ekspresyjnie łączyć różne style tańca, które można wykorzystać w zwykłych zajęciach fitness jak i w klubie, takie jak: dancehall, salsa, cha-cha, funk… Rozwiniecie własną plastykę ruchu, poznacie techniki i style różnych tanecznych fuzji. To zajęcia dla tych, którzy lubią fitness i taniec oraz super zabawę. Naprzemienne ruchy, szybsze i wolne pomagają spalać tkankę tłuszczową, a atmosfery na zajęciach nie da się opisać. Zajęcia nigdy nie są takie same, dlatego są realizowane na poziomie open - dla wszystkich!!! Proste kroki taneczne, świetna kombinacja ruchów i motywująca muzyka. Wszystko to sprawia, że zajęcia są ciekawe i efektywne, ponieważ w tańcu traci się ogromną liczbę kalorii. Chcesz uczestniczyć w zajęciach,a nie masz z kim zostawić dziecka?Przyjdź z nim! Bawcie się razem w rytm porywającej muzyki! Dzieci do lat 9 mają wstęp gratis!

BOKWA FITNESS – aż 1200 spalonych kalorii!Bo (boxing) i kwa (kwaito) – Bokwa!Czym jest Bokwa®?BOKWA FITNESS jest treningiem opartym na szybkich i rytmicznych ruchach, dzięki czemu spala kalorie i idealnie modeluje sylwetkę. Wykonuje się w niej figury stanowiące połączenie liter i znaków języka migowego. Wszystko to w rytmach muzyki afrykańskiej, latino i house. Odwzorowywanie prostych znaków powoduje, że trening jest niezwykle intuicyjny, a nauka kroków przebiega bardzo szybko.W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, niezależnie od wieku czy umiejętności tanecznych. Bokwa może być świetnym treningiem zarówno dla kilkuletniego dziecka, jak i 70-latka.
Koszt: 40zł/miesiąc

Aktywny Senior 50 znasz osobę, która ma ochotę się poruszać, ale aerobik to dla niej zbyt wiele? Jeśli tak, to stworzyliśmy zajęcia, na których nawet osoby starsze będą mogły zaczerpnąć ruchu. Jest to kurs dla osób spragnionych aktywności, będących powyżej 50 roku życia, oraz dla tych, dla których klasyczne ćwiczenia są zbyt intensywne i szybkie.WYJDŹ Z DOMU! TAŃCZ! ĆWICZ! Zajęcia łączą elementy tańca z ćwiczeniami kładącymi szczególny nacisk na prozdrowotne aspekty tańca i ruchu. Ruch i taniec mają wartości lecznicze – oddziałują na psychikę poprzez ruch, muzykę i kontakt psychiczny z ludźmi. Zajęcia urozmaicone są ćwiczeniami poprawiającą kondycję kręgosłupa oraz całego ciała
Koszt:
4 x 60 minut - 40zł/miesiąc,
8 x 60 minut – TYLKO 50zł/miesiąc!!!! - NAJTANIEJ!

KARNET OPEN (na wszystkie zajęcia w SDS – chodzisz na co chcesz i w jakiej ilości chcesz) – 150zł/miesiąc - NAJCZĘŚCIEJ WYKUPOWANY KARNET !

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE