Reklama

Flirt na wagę wczasów za granicą! Trwa casting. Czy kutnianki poślą swoich mężów w objęcia singielki?

Opublikowano:
Autor:

Flirt na wagę wczasów za granicą! Trwa casting. Czy kutnianki poślą swoich mężów w objęcia singielki? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ten program to nie lada sprawdzian dla małżonków. Ona przymyka oko, gdy on puszcza je do innej, ba - nie raz sama zachęca, by rozbudzał zmysły obcej kobiety, tylko po to, by uśpić jej czujność. To nie sabotaż, a gra, której stawką jest wycieczka do ciepłych krajów. Mowa o "Grach małżeńskich", programie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Trwa casting do nowego sezonu telewizyjnego show, a producenci zachęcają do udziału również pary z Kutna. Czy pary z naszego miasta odważą się na udział w niebezpiecznej intrydze?

„Gry małżeńskie” emitowane są na kanale Polsat Cafe. Jak informują producenci, udział w show to jedyna chwila, gdy żona namawia męża na flirt z inną. Odcinki z ostatnich sześciu sezonów znajdziecie tutaj - KLIK. W jednym z nich występowała Małgorzata Godlewska.

O co chodzi w programie? Singielka spotyka się po kolei z trzema mężczyznami na randce, w domu każdego z nich. Dwóch Panów jest żonatych, a jeden jest kawalerem. Zadaniem bohaterki programu jest wskazanie tego, który jest singlem. W przygotowaniach do wizyty singielki, mężom pomagają żony i usuwają wszelkie ślady swojej obecności w mieszkaniu. W trakcie randki, śledzą przebieg wydarzeń, siedząc w pokoju obok i udzielają wskazówek, a czasami nawet zachęcają swoich mężów do śmielszych poczynań wobec kobiety. Jeśli singielce uda się wytropić singla, to oboje pojadą na wycieczkę zagraniczną. Jednak, gdy wskaże żonatego mężczyznę, który jej zdaniem jest kawalerem, to w podróż uda się małżeństwo, któremu udało się ją zwieść.

Twórcy programu szukają małżeństw i singli w wieku 25-35. Ogłoszenie o trwającym castingu pojawiło się też na facebookowym profilu PRACA KUTNO. Aby wziąć udział w programie, należy wypełnić ankietę oraz przesłać swoje zdjęcia (jedno zdjęcie twarzy i jedno całej sylwetki) na adres: casting@netmediahd.pl.

Producentem „Gier małżeńskich” jest firma NetMedia HD.

Jesteście zainteresowani udziałem w show? Co sądzicie o tego typu programach? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE