Reklama

[FOTO] Kilka miesięcy gigantycznych utrudnień! Będą remontować wiadukt

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wiemy już kiedy rozpoczną się prace na ulicy Troczewskiego, oraz jak długo mogą potrwać. Kierowcy będą musieli liczyć się ze sporymi ograniczeniami w ruchu.

- Firma STRABAG Sp. z o.o. jako Wykonawca robót torowych na linii kolejowej E20 na odcinku Warszawa — Poznań, obszar LCS Kutno informuje, że w okresie 27.04.2020r. — 29.10.2021r. będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu w ciągu ul. Troczewskiego w Kutnie. Wykonane zostanie zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu oraz zostanie wprowadzona wahadłowa sygnalizacja świetlna – informuje nas firma STRABAG.

Przypomnijmy: równocześnie z wiaduktem na ul. Troczewskiego będzie remontowany wiadukt w ciągu ulic Warszawskie Przedmieście i Józefów.

Prace – jak informowało ministerstwo infrastruktury posła Dariusz Jońskiego - będą podzielone na dwa etapy.

W pierwszej kolejności będzie wykonana część wiaduktów pod torem nr 2, a po ich zakończeniu ruch pociągów zostanie przeniesiony na tor nr 2 i obiekty zostaną dokończone pod torem nr 1.

- Z uwagi na trwające obecnie zamknięcie toru nr 2 na szlaku Kutno – Stara Wieś prace na obu obiektach muszą odbywać się w tym samym okresie w torze nr 2, a następnie w torze nr 1.- informowało ministerstwo.

Przypomnijmy, że inwestycja będzie realizowana w ramach projektu pn. „Prace na linii kolejowej E20 na odcinku Warszawa-Poznań — pozostałe roboty, odcinek Sochaczew-Swarzędz”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE