Reklama

Reklama

[FOTO] "My psy musimy trzymać się razem" czyli... kutnowska policja pomaga psiakom

Opublikowano: 4 marca 2021 08:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielki dystans do siebie i jeszcze większa miłość do zwierząt. Kutnowscy policjanci wyszli z wspaniałą inicjatywą, której pomysłodawcą był asp. Łukasz Walczak .Na terenie kutnowskiej komendy pod hasłem "My psy musimy trzymać się razem" zorganizowana została zbiórka karmy i kocy dla bezdomnych zwierząt. Zebrane rzeczy trafiły do podopiecznych inicjatywy "Cztery Łapy" w Żychlinie. Akcja ta zainspirowała do działań również innych policjantów i podopieczni zyskali również nowe budy.

Reklama

Asp. Łukasz Walczak z kutnowskiej komendy znalazł się w gronie osób, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Przeprowadził na terenie jednostki zbiórkę na rzecz zwierząt ze schroniska.

- W trakcji akcji została zebrana zarówno karma mokra i sucha, a także koce. Inicjatywa zainspirowała do działań również mł.asp. Justynę Filipczak, która wspólnie ze swoim narzeczonym zbudowała dwie budy dla czworonogów - informuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Dary 4 marca 2021 roku przekazano do inicjatywy "Cztery Łapy" w Żychlinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)
 • 5 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  Iwona

  Akcja super, hasło pozostawia wiele do życzenia. Nie dystansu, ale szacunku do siebie i swojej ciężkiej pracy potrzeba policjantom. Swoją drogą to szlachetna i godna pochwały inicjatywa. Krytykujących proszę o przyłączenie się do akcji, taka aktywność byłaby najkorzystniejsza.

 • 5 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  Dieta

  Ciekawe ile jest w tym prawdy? Czy chodzi o reklamę kogoś?

 • 5 miesięcy temu | ocena +0 / -6

  Do budy

  Nie wybielicie się, ludzi pałowac, a teraz wielcy obrońcy zwierząt. Tfu. Pies was *****

 • 5 miesięcy temu | ocena +0 / -6

  cz

  Akcja jak akcja ale hasło idiotyczne. Jeżeli Policja się pod nim podpisuje to nie najlepiej to świadczy o stanie umysłowym ludzi którzy tam pracują...

  • 5 miesięcy temu | ocena +5 / -0

   Ok.

   A właśnie, że bardzo dobrze świadczy, świadczy o dystansie i poczuciu humoru. Poza tym, jeżeli nie jesteś w stanie czegoś zmienić, to najlepiej przekuć to na " pozytyw" . Super akcja.