Reklama

[FOTO] Nie tylko gaszą pożary, ale też pomagają. Wyjątkowy pojemnik w Bedlnie!

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Założona niedawno Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Bedlna i druhowie Ochotniczej Straży Pożarny w Bedlnie włączają się w akcję zbierania plastikowych nakrętek dla jednego z członków klubu Bawaryjczycy Kutno, który uległ poważnemu wypadkowi.

O zbiórce pisaliśmy już na naszych łamach W TYM MIEJSCU. 21-letni Radek aktywnie włączał się w przeróżne akcje charytatywne, teraz sam potrzebuje pomocy.

- Radek jest wspaniałym synem, bratem, przyjacielem, oraz kolegą. Ma bardzo dobre serce i nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Można na Niego zawsze liczyć. Niestety uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu i teraz to On potrzebuje naszej pomocy. Także po prostu pokażmy, że walczymy razem z Nim – informują Bawaryjczycy na swoim facebooku.

W akcję włącza się coraz więcej osób, firm, czy stowarzyszeń. Wśród nich znajdują się członkowie założonej niedawno Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Bedlna, angażują się w nią również druhowie OSP Bedlno.

- Plastikowe nakrętki można przekazać członkom MDP Bedlno i OSP Bedlno lub zostawić obok naszej świetlicy, naszych garaży w Bedlnie. Najpóźniej 14.09.2020r. (tj. poniedziałek) pojawi się specjalny pojemnik na te nakrętki – pisali w ub. czwartek na facebooku członkowie MDP Bedlno.

Wspomniany pojemnik przed remizą pojawił się wczoraj i… już po siedmiu godzinach był wypełniony po brzegi.

Trzymamy kciuki za dalszą owocną zbiórkę nie tylko w Bedlnie, ale także w innych punktach w których każdy może zostawić nakrętki. Ich lista znajduje się w galerii zdjęć.

fot. MDP Bedlno&Bawaryjczycy Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE