Reklama

Reklama

[FOTO] Nielegalne wysypisko śmieci pod lupą policji. ‘’Prowadzimy czynności’’

Opublikowano: pon, 25 maj 2020 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ub. tygodniu pisaliśmy o nielegalnym wysypisku śmieci przy ul. Promiennej w Kutnie. Jeden z mieszkańców zgłosił ten fakt kutnowskiej policji. Mundurowi to potwierdzają.

Reklama

Przypomnijmy - na początku maja nasz Czytelnik, pan Krystian Marzec zaalarmował nas, że teren dawnej ubojni przy ul. Promiennej od lat jest stale zanieczyszczany przeróżnymi odpadami. Znaleźliśmy tam m.in. stare opony, azbest, gruz i wiele więcej.

- Teren wygląda jak wysypisko śmieci. Jak widać żadna ze służb nie zrobiła w tej sprawie nic co mogłoby zmusić właściciela terenu do jego należytego zabezpieczenia w taki sposób, aby uniemożliwić dalsze zaśmiecanie tego terenu – pisał do nas pan Krystian.

Sprawę znają już władze Kutna, o czym pisaliśmy TUTAJ. Od naszego Czytelnika dowiedzieli się o niej również mundurowi.

- 4 maja 2020 roku do kutnowskiej komendy wpłynęło zawiadomienie za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń o „Dzikim wysypisku śmieci” w Kutnie przy ul. Promiennej. Informację tą przekazano do weryfikacji. Została ona potwierdzona przez policjantów – informuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Funkcjonariusze powiadomili o tym fakcie instytucje, które odpowiadają za czystość i porządek w Kutnie.

- Prowadzimy czynności wyjaśniające w tej sprawie i ustalamy kto dopuścił się zaśmiecenia terenu. Sprawa również na bieżąco jest monitorowana przez terenowego dzielnicowego celem doprowadzenia do wyeliminowania zagrożenia – dodaje podkom. E. Machnik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)
 • rok temu | ocena +2 / -2

  Michał

  Polska policja nigdy nie będzie mieć szacunku w społeczeństwie ! Tak na marginesie szacunek zdobywa się postawa a nie dekretami !

 • rok temu | ocena +1 / -1

  Fakt

  Policji jak zwykle nie uda się ustalić sprawców , gdyż ci nie zostawili swoich dowodów osobistych . No niestety .

 • rok temu | ocena +2 / -2

  W

  Portal KCI i szanowny Pan Marzec już kolejny raz robią reklamę tego miejsca jako darmowego wysypiska śmieci. Inteligencja level master. Zobaczcie ile śmieci przybyło od czasu opublikowania pierwszego tekstu na KCI.

 • rok temu | ocena +2 / -2

  3

  Pięciu chłopa na jedną kobietę z rowerem