Reklama

Reklama

[FOTO] Pojawiły się pierwsze maszyny. W Żychlinie ruszyła wyczekiwana inwestycja 

Opublikowano: 3 czerwca 2020 12:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rozpoczęły się prace budowlane związane z wykonaniem sieci przesyłowych gazu na terenie Żychlina. Pierwsze maszyny i wykopy pojawiły się na ulicy Krasickiego.

Reklama

- Przypominamy, że na tym etapie wykonywana jest główna magistrala sieci przesyłowej ok. 8,5 km. Inwestor, czyli PSG Sp. z o.o. Zakład Gazowniczy w Łodzi, za pośrednictwem lokalnych kanałów informacyjnych (m.in. strona www UG) i ogłoszeń poinformuje o rozpoczęciu naboru wniosków przyłączeniowych. Termin naboru zależy od zakończenia budowy stacji regazyfikacji, która powstanie w Dobrzelinie na terenie podstrefy ŁSSE – informuje Gmina Żychlin.

Inwestycja realizowana jest za pomocą technologii przewiertów sterowanych. Daje to możliwość uniknięcia wykonywania tradycyjnych przekopów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
  • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Zychlinianka

    A mnie zastanawia dlaczego w nowym budownictwie odchodzi się od gazu a u nas wielka rewelacja Będziemy mieli gaz

  • rok temu | ocena +4 / -4

    ziuk55

    Inwestycja rozpoczęta SUPER. I.Gdzie jest harmonogram z terminami realizacji inwestycji ? II.Położyć główny gazociąg to jest najprostsze ( najtanszy etap inwestycji ) III. Nadroższym elementem inwestycji jest stacja zgazowania, kiedy będzie postawiona ? IV. Jak jest gazociąg i będzie stacja zgazowania winni być odbiorcy, którzy muszą mieć przyłącze ,instalacje wewnętrzną i kocioł.PROJEKT , WYKONANIE, ZAKUP. TO TRWA. .................... Stacja zgazowania plus główny gazociąg winna by