Reklama

[FOTO] Służby mundurowe i PKP we wspólnej akcji. Skontrolowali kierowców i wręczyli im...

Opublikowano:
Autor:

[FOTO] Służby mundurowe i PKP we wspólnej akcji. Skontrolowali kierowców i wręczyli im... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowska drogówka, Straż Ochrony Kolei oraz pracownicy PKP po raz kolejny działały razem na przejazdach kolejowych. Akcja miała wymiar informacyjny i ostrzegawczy w ramach działań pn. „Bezpieczny przejazd - Szlaban na ryzyko”.

13 sierpnia funkcjonariusze z kutnowskiego Wydziału Ruchu Drogowego po raz kolejny uczestniczyli w akcji zorganizowanej przez PKP Polskie Linie Kolejowe. Tym razem działania przeprowadzono na przejeździe kolejowym w miejscowości Strzelce.

Celem działań, organizowanych na przejazdach w kraju, jest ograniczenie liczby zdarzeń oraz edukacja uczestników na rzecz bezpiecznych zachowań przed wjazdem bądź wejściem na tory. Przedstawiciele policji i kolei wręczali kierowcom materiały informacyjne. Zwracali uwagę na osoby, które pokonują szlak kolejowy, czy robią to w sposób bezpieczny i czy swoim zachowaniem nie stwarzają zagrożenia dla ruchu. Przypominali o zagrożeniu wynikającym z przechodzenia przez torowisko w miejscach do tego nie wyznaczonych.

Przypominamy !

Najczęstszymi błędami prowadzącymi do tragedii na torach jest przejeżdżanie pod zamykającymi się rogatkami, omijanie półrogatek i ignorowanie znaku stop oraz czerwonego światła sygnalizacyjnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE