Reklama

Reklama

[FOTO] Tak wygląda nowe wejście do szpitala. W planach kolejne inwestycje

Opublikowano: 24 lutego 2021 06:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kilka miesięcy trwał remont wejścia do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. Prace zostały zakończone i całość prezentuje się nowocześnie i schludnie. Możliwe, że wkrótce w placówce zostaną przeprowadzone kolejne inwestycje. Jakie? Dyrekcja póki co nie może zdradzić szczegółów.

Reklama

Przebudowa wejścia głównego do szpitala trwała od 3 sierpnia 2020 do 4 grudnia 2020. Całkowity koszt zadania wyniósł dokładnie 535 739, 11 zł. W tej kwocie znalazło się dofinansowanie z PFRON w wysokości 143 427,57 zł. Inwestycja została także wsparta przez władze Miasta Kutno – magistrat przekazał 300 tysięcy złotych.

W zakresie prac znalazły się:

 • Schody wejściowe oraz taras: rozbiórka balustrad, skucie istniejącej warstwy wykończeniowej schodów, ułożenie nowej nawierzchni z płytek z kamieni sztucznych, osadzenie nowych balustrad.
 • Pochylnia dla niepełnosprawnych: rozbiórka istniejących balustrad oraz płyty pochylni, wykonanie nowej płyty, ułożenie nowej nawierzchni z płytek z kamieni sztucznych, osadzenie nowych balustrad.
 • Zadaszenie: demontaż zadaszenia i podkonstrukcji, montaż nowych krokiew, konserwacja konstrukcji zadaszenia, montaż tafli ze szkła hartowanego w standardzie NRO, montaż nowego oświetlenia.
 • Przedsionek: wydzielenie przedsionka ścianami szklanymi w konstrukcji aluminiowej, wymiana drzwi zewnętrznych, montaż drzwi rozsuwanych, montaż nowego grzejnika, wykonanie zagłębienia na wycieraczkę, malowanie farbą ścian i sufitów, wymiana oświetlenia.

Zapytaliśmy dyrekcję szpitala czy i ewentualne jakie kolejne remonty planowane są w budynku Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. Z odpowiedzi dowiadujemy się, że:

- Zarząd planuje kolejne inwestycje w budynku Szpitala. Wpisują się one w Plan Gospodarczy. W momencie zaakceptowania Planu Gospodarczego na 2021 rok przez organ nadzorujący, będziemy w stanie podać bardziej szczegółowe informacje – informuje nas Agnieszka Pacałowska, Pełnomocnik ds Zarządzania Jakoscią w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
 • 5 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  MiMi

  A ten przedsionek ze szklanych ścian to do czego ma służyć? Byłam na zastrzyku i zupełnie nie rozumiem co to ma być?

 • 5 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  User

  Wymiana starego dobrego oświetlenia na CHIŃSKI SYF