Reklama

Reklama

[FOTO] W powiecie stanęło kolejne serce na nakrętki. "Pamiętajmy, że dobro wraca"

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W kolejnym miejscu powiatu kutnowskiego stanęło specjalne serce na plastikowe nakrętki. Tym razem chodzi o Dąbrowice, o czym dziś poinformowała wójt gminy.

Reklama

Czerwony pojemnik w kształcie serca przeznaczony do zbierania plastikowych nakrętek stanął dziś w samym centrum Dąbrowic. Zadowolenia z tego faktu nie kryje tamtejsza wójt, która już zachęca mieszkańców gminy do pomocy w zbiórce.

- Kochani Mieszkańcy, podjęliśmy inicjatywę zrobienia w naszej gminie  pojemnika  na nakrętki w kształcie serca. Serdeczne podziękowania składam Krzysztofowi Daneckiemu, Dariuszowi Mujcie, Damianowi Gąsiorowskiemu, Józefowi Braszkiewiczowi, Arturowi Kacprowiczowi, oraz Romanowi Wąs  za bezinteresowną pomoc i osobiste zaangażowanie w zrobienie tego wspaniałego serca do zbierania nakrętek. Zebrane nakrętki zostaną przekazane na cele charytatywne. Działamy dalej. Pamiętajmy, że  dobro wraca. Niech serce przed urzędem gminy  wypełni się po same brzegi – napisała w mediach społecznościowych wójt gminy Dąbrowice, Dorota Dąbrowska.

Tym samym gmina Dąbrowica dołączyła do wielu miejsc w Polsce, w których znajdują się podobne serca. Nie brakuje ich także w powiecie kutnowskim.

Dzięki takim inicjatywom dużo łatwiej przekazywać nakrętki, które potem przekazywane są na cele dobroczynne. Worki i kartony z nakrętkami nie muszą zalegać w domach – wystarczy udać się do miejsca, w którym ustawiono specjalne pojemniki w kształcie serca.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy