Reklama

Reklama

Funkcjonariusz z regionu wśród najlepszych w Polsce! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusz Służby Więziennej z pobliskiego zakładu karnego w Garbalinie odniósł duży sportowy sukces stając na podium w Maratonie Komandosa. To nie pierwsza zdobyta przez niego nagroda. Jego przełożeni gratulując mu postanowili przy okazji go wyróżnić.

Reklama

- Sierżant Sebastian Zieliński oddziałowy Działu Ochrony Zakładu Karnego w Garbalinie zajął II miejsce w Maratonie Komandosa w kategorii Służba Więzienna.
26.11.2022 roku w Lublińcu odbył się XIX Bieg Komandosa, pod patronatem Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Ministra Pawła Solocha. Dla sierż. Sebastiana Zielińskiego maraton był kolejną okazją na sprawdzenie swoich sił i możliwości kondycyjnych - informuje ppor. Daria Sadowska z zakładu karnego w Garbalinie.

Funkcjonariusz garblińskiej jednostki penitencjarnej ma już na swoim koncie pierwsze miejsce wśród służb mundurowych w biegu "Tropem Wilczym", który odbył się w marcu br. w Kutnie na dystansie 8 km.

Brał również udział w biegach z przeszkodami tj. Runmagedon, Formoza Challange czy Adrenalina Rush.

Maraton Komandosa jest jednym z trudniejszych biegów, z uwagi na dystans jaki należy pokonać tj. 42,2 km przy jednoczesnym obciążeniu plecakiem o wadze 10 kg.

- Za tak duże osiągnięcie i zmierzenie się z tym morderczym wyzwaniem oraz godne reprezentowanie służby Dyrektor Zakładu Karnego w Garbalinie udzielił funkcjonariuszowi wyróżnienia w postaci krótkoterminowego urlopu. Sierż. Sebastianowi Zielińskiemu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych, a także zawodowych - podkreślają przełożeni funkcjonariusza.

info: ZK w Garbalinie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy