Reklama

Gala finałowa „Literackie Kutno 2015”

Opublikowano:
Autor:

Gala finałowa „Literackie Kutno 2015” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na uroczystą galę rozdania nagród konkursu "Literackie Kutno 2015", która odbędzie się 27 listopada w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie (ul. Teatralna 1) o godz. 18. Podczas gali odbędzie się podsumowanie konkursu, prelekcja dr Mateusza Poradackiego z Uniwersytetu Łódzkiego oraz promocja pokonkursowej antologii, w której znalazło się jedenaście najlepszych opowiadań. Każdy uczestnik gali otrzyma egzemplarz pokonkursowej antologii.

Jest to jedyny tego typu konkurs w historii naszego miasta. Choć to pierwsza edycja, a opowiadania mogli zgłaszać jedynie mieszkańcy województwa łódzkiego, konkurs ten spotkał się z dużym odzewem i zaowocował współpracą z wieloma instytucjami kulturalnymi, zarówno z Kutna jak i spoza naszego miasta.

Projekt „Wspólnie twórzmy kulturę – wydanie zbioru opowiadań szansą dla młodych autorów” realizowany jest przez grupę nieformalną Młodzi Twórcy działającą przy Towarzystwie Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej. Dofinansowano ze środków Programu Grant na lepszy start, współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE