Reklama

Reklama

[GALERIA] Pierwszaki z "Jedynki" ślubowały - obejrzyjcie ich zdjęcia

Opublikowano: 26 października 2017 12:26
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tym razem gościliśmy w Szkole Podstawowej Nr 1, w której szeregi wkroczyło pięć klas pierwszych. Liczne grono dzieciaków wypowiedziało uroczyście słowa ślubowania w obecności nauczycieli, rodziców, a także zaproszonych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz szkoły, Rady Rodziców oraz władz miasta.

Reklama

Kolejna kutnowska szkoła oficjalnie przyjęła pierwszoklasistów w grono uczniów. Pięć klas złożyło ślubowanie dziś o godzinie 9:00. Rozpoczęciem uroczystości było powitanie wszystkich zebranych na sali przez wicedyrektor szkoły i skierowanie kilku słów do pierwszaków. Po niej mikrofon przejął dyrektor SP Nr 1, który po wejściu pocztu sztandarowego wypowiedział treść slubowania, a maluchy jednogłośnie odpowiadały "śubujemy". Słowa te zagwarantowały im status pełnoprawnego ucznia. Potem nadszedł moment pasowania, którego dokonali zaproszeni goście.

Po tej stresującej i ważnej dla nich chwili atmosfera się rozluźniła, gdy świeżo upieczeni uczniowie zaprezentowali część artstyczną. Wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę, po czym grupkami, wychodząc na środek sali, recytowali bezbłędnie wierszyki. Przygotowania do tego dnia nie poszły na marne, gdyż uczniowie byli świetnie przygotowani, a o stresie wówczas nie było mowy.

Na zakończenie uroczystości przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli w ręce wychowawców klas prezenty. Po wszystkim przyjęci już oficjalnie w poczet szkoły pierwszaki robili sobie pamiątkowe, klasowe zdjęcia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)