Reklama

Gazele Biznesu z Kutna! Trzy firmy w prestiżowym gronie

Opublikowano:
Autor:

Gazele Biznesu z Kutna! Trzy firmy w prestiżowym gronie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Cieszyć może więc fakt, że w XX edycji rankingu zalazły się trzy firmy z Kutna.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Gazele Biznesu 2019 to firmy, które spełniają poniższe kryteria:

  • rozpoczęły działalność przed rokiem 2016 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś
  • w roku bazowym 2016 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych
  • w latach 2016-2018 z roku na rok odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży
  • w latach 2016-2018 ani razu nie odnotowały straty
  • umożliwiły analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów, przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

W rankingu zalazły się trzy kutnowskie firmy – Nijhoff-Wassink, Polska Grupa Vendingowa i Agro Humański Janiszewski. Szczegóły znajdują się na poniższym klipie udostępnionym na facebooku przez profil Invest in Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE