Reklama

Gdzie głosować w tym roku?

Opublikowano:
Autor:

Gdzie głosować w tym roku? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wybory coraz bliżej. Radni podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Kutna, zatwierdzili zmiany w uchwale w sprawie podziału miasta na okręgi i obwody wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu i obwodzie. Była to jedynie formalność z uwagi na ustanowienie nazw nowych ulic, których spis należało dodać do poszczególnych obwodów i okręgów głosowania.

Przypomnijmy, że miasto zostanie podzielone na 4 okręgi, z czego w trzech z nich wybierzemy pięciu radnych, a w jednym sześciu.

Okręg 1 - 5 radnych: 29 Listopada (nr nieparzyste od 3 do 17, nr parzyste od 2 do 26), Aleja Małej Ligi, Aleja Róż, Bażantowa, Berka Joselewicza, Bitwy pod Kutnem (nr parzyste od 4 do 24), Bolesława Prusa, Braci Śniadeckich, Brzozowa, Chodkiewicza, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Długosza, Generała Bema, Generała Dąbrowskiego, Gustawa Morcinka, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Kraszewskiego, Jana III Sobieskiego, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Juliana Tuwima, Karola Szymanowskiego, Kasztanowa (nr nieparzyste od 17 do 23, nr parzyste od 18 do 28), Kołłątaja, Kościuszki, Królewska, Krótka, Lelewela, Miła, Mochnackiego, Narutowicza (nr nieparzyste od 1 do 13, nr parzyste od 2 do 16), Nawrot, Norberta Barlickiego, Olimpijska, Oporowska, Peowiacka, Pereca, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Wolności, Płocka, Północna, Pułaskiego, Rondo Stanisława Jasukowicza, Różana, Skrajna, Sowińskiego, Staszica, Szaloma Asza, Szpitalna, Teatralna, Wiejska, Wincentego Witosa, Władysława Orkana, Wojska Polskiego, Wspólna, Wysockiego, Zacisze, Zamenhofa, Zduńska, Złotych Kłosów, Żółkiewskiego Stanisława

Okręg 2 - 5 radnych: 29 Listopada (nr nieparzyste od 19 do 105, nr parzyste od 28 do 110), Akacjowa, Azaliowa, Bajkowa, Bałtycka, Bluszczowa, Bociania, Boczna, Botaniczna, Bzów, Chabrowa, Cmentarna, Czereśniowa, Ewy, gen. Fieldorfa „Nila”, Gen. Władysława Sikorskiego, Generała „Grota” – Roweckiego, Generała Józefa Hallera, Generała Stanisława Maczka, Generała Stanisława Sosabowskiego, Generała Władysława Andersa, Generała Władysława Bortnowskiego, Głogowa, Gołębia, Goszczyńskiego, Górnośląska, Graniczna, H. Ch. Andersena , Janiny Porazińskiej, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminowa, Jesienna, Józefa Wybickiego, Kanclerza Andrzeja Zamoyskiego, Kasztanowa (nr nieparzyste od 7 do 15, nr parzyste od 8 do 10), Krucza, Ks. A. Kordeckiego, Księdza Piotra Skargi, Kukułcza, Kwiatowa, Leonida Teligi, Letnia, Łanowa, Łączna, Łąkowa, Majdany, Malinowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Mickiewicza, Mireckiego, Narutowicza (nr nieparzyste od 15 do 47, nr parzyste od 20 do 84), Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Okrzei, Piastów, Pogodna, Pomorska, Porzeczkowa, Prosta, Ptasia, Raszewska, Rejtana, Rolnicza, Rondo Solidarności, Rzeczna, Sadowa, Słowicza, Sokola, Sowia, Spokojna, Spójna, Stanisława Barei, Stanisława Jachowicza, Stanisława Koniecpolskiego, Stefana Czarnieckiego, Stefanii Sempołowskiej, Tarnowskiego, Toruńska, Uskok, Wazów, Wiosenna, Wiśniowa, Wygoda, Zachodnia, Zdrojowa, Zgoda, Zimowa, Żurawia

Okręg 3 - 5 radnych: 1 Maja, 3 Maja, Adama Asnyka, Aleja Walentyny i Feliksa Mniewskich, Andrzeja Struga, Antoniego Gliszczyńskiego, Armii Krajowej, Barcewicza, Benedykta Korczyńskiego, Bł. Ks. Michała Oziębłowskiego, Bł. Ks. Michała Woźniaka, Bolesława Leśmiana, Bolesława Limanowskiego, Bukowa, Chmielna, Chopina, Deotymy, Fałata, Franciszka Górskiego, Generała Kutrzeby, Heleny Mniszkówny, Henryka Sienkiewicza, Hoffmanowej, Ignacego Paderewskiego, Jacka Malczewskiego, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Józefa Chełmońskiego, Karłowicza, Kilińskiego, Klonowa, Kochanowskiego, Komuny Paryskiej, Konduktorska, Konopnickiej, Konstantego Gałczyńskiego, Kopernika, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Krasińskiego, Kręta, Krośniewicka, Krzysztofa Kolumba, Krzywa, Księdza Piotra Ściegiennego, Leopolda Staffa, Ludwika Solskiego, Łąkoszyńska, Łęczycka, Łódzka, Łubinowa, Makowa, Marii Rodziewiczówny, Mikołaja Kucieńskiego, Modrzejewskiej, Moniuszki, Niecała, Niemcewicza, Noskowskiego, Nowowiejska, Objazdowa, Obrońców Warszawy, Olgi Boznańskiej, Orzeszkowej, Osiedle Kolejowe, Osiedle Łąkoszyn, Oskara Kolberga, Pałacowa, Piątkowska, Piwna, Podrzeczna (nr nieparzyste od 1 do 13, nr parzyste od 2 do 36), Polna, Powstania Styczniowego, Promienna, Przechodnia, Przemysłowa, Pszenna, Reja, Reymonta, Rychtelskiego, Rzemieślnicza, Sielska, Siemiradzkiego Henryka, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Sporna, Spółdzielcza, Stanisława Konarskiego, Stanisława Kostki Gadomskiego, Św. Stanisława , Świętego Brata Alberta, Tęczowa, Unii Lubelskiej, Walentego Rzętkowskiego , Wąska, Wiadukt 37 Pułku Piechoty im. Ks. Józefa Poniatowskiego, Wiosny Ludów, Władysława Broniewskiego, Wodna, Wojciecha Piechowskiego, Wypoczynkowa, Wyspiańskiego, Zamkowa, Zapłotek, Zapolskiej, Zbożowa, Zielarska, Zielna, Zofii Nałkowskiej, Żeromskiego, Żytnia

Okręg 4 - 6 radnych: Agnieszki Osieckiej, Aleja ZHP, Bitwy pod Kutnem (od drogi krajowej DK92 do Ronda Stanisława Jasiukowicza), Bohaterów Walk nad Bzurą, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Wituszyńskiego, Celiny i Mieczysława Fijałkowskich, Czesława Miłosza, Dojazd, Dr. Antoniego Troczewskiego, Eugeniusza Filipowicza, Górna, Grunwaldzka, Holenderska, Intermodalna, Jeremiego Przybory, Jerzego Wasowskiego, Józefów, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Ks. Jana Świtkowskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Lipowa, Lotnicza, Metalowa, Odlewnicza, Okólna, Orla, Papieża Jana Pawła II, Podrzeczna (nr nieparzyste od 15 do 29, nr parzyste od 38 do 46), Południowa, Poprzeczna, Prostopadła, Przytorze, Rondo 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Ks. Józefa Poniatowskiego, Rondo Romana Dmowskiego, Sklęczkowska, Sławomira Mrożka, Stalowa, Stanisława Gruszczyńskiego, Stefana Batorego, Tadeusza Różewicza, Tomasza Klepy, Unii Europejskiej (rondo) , Warszawskie Przedmieście (nr nieparzyste od 1 do 9a, nr parzyste od 2 do 14), Wisławy Szymborskiej, Warszawskie Przedmieście (nr nieparzyste od 13 do 65, nr parzyste od 16 do 38d), Wilcza, Witolda Gombrowicza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wronia, Wrzosowa, Wschodnia, Zakole, Zbigniewa Herberta, Zielona, Żniwna, Żołnierska, Żwirki i Wigury.

Kutno zostanie także podzielone na 25 stałych obwodów głosowania:

1. Kutnowski Dom Kultury w Kutnie, ul. Żółkiewskiego 4 - Aleja Róż, Brzozowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Jana III Sobieskiego, Kasztanowa (nr nieparzyste od 17 do 23, nr parzyste od 18 do 28), Mochnackiego, Północna, Różana, Staszica (nr nieparzyste od 1 do 13, nr parzyste od 6 do 14), Wiejska, Władysława Orkana, Wojska Polskiego, Wspólna, Złotych Kłosów, Żółkiewskiego Stanisława.

2. Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie, ul. Teatralna 1 - 29 Listopada (nr nieparzyste od 3 do 17, nr parzyste od 2 do 26), Berka Joselewicza, Jasna, Królewska, Krótka, Miła, Narutowicza (nr nieparzyste od 1 do 13, nr parzyste od 2 do 16), Nawrot, Norberta Barlickiego, Pereca, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Wolności, Szaloma Asza, Teatralna, Wincentego Witosa, Zamenhofa, Zduńska.

3. Zespół Szkół Nr 1 im. St.Staszica w Kutnie, ul. Oporowska 7 - Bażantowa, Bitwy pod Kutnem (nr parzyste od 4 do 24), Karola Szymanowskiego, Olimpijska, Oporowska, Rondo Stanisława Jasiukowicza, Skrajna, Zacisze.

4. Świetlica RSM "Pionier" w Kutnie, ul. Staszica 21 - Braci Śniadeckich, Długosza, Staszica (nr nieparzyste od 19 do 27, nr parzyste od 18 do 26).

5. Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie, ul. Kościuszki 24 I Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie, ul. Generała Dąbrowskiego 1 - Aleja Małej Ligi, Bolesława Prusa, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Kraszewskiego, Janusza Kusocińskiego, Juliana Tuwima, Kościuszki, Płocka, Pułaskiego, Szpitalna.

6. I Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie, ul. Generała Dąbrowskiego 1 - Chodkiewicza, Generała Bema, Generała Dąbrowskiego, Gustawa Morcinka, Kołłątaja, Lelewela, Peowiacka, Sowińskiego, Wysockiego.

7. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie, ul. Staszica 6 - gen. Fieldorfa „Nila”, Górnośląska, Ks. A. Kordeckiego, Księdza Piotra Skargi, Kwiatowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Prosta, Rejtana, Spokojna, Stefana Czarnieckiego, Zdrojowa.

8. Przedszkole Miejskie Nr 17 "NIEZAPOMINAJKA" w Kutnie, ul. Józefa Wybickiego 1 - Akacjowa, Ewy, Goszczyńskiego, Jaśminowa, Józefa Wybickiego, Kasztanowa (nr nieparzyste od 7 do 15, nr parzyste od 8 do 10), Leonida Teligi, Ogrodowa.

9. Przedszkole Miejskie Nr 17 "NIEZAPOMINAJKA" w Kutnie, ul. Józefa Wybickiego 1 - Gen. Władysława Sikorskiego, Generała „Grota”-Roweckiego, Generała Józefa Hallera, Generała Stanisława Maczka, Generała Stanisława Sosabowskiego, Generała Władysława Andersa, Generała Władysława Bortnowskiego, Stefanii Sempołowskiej.

10. Szkoła Podstawowa Nr 1 im.Tadeusza Kościuszki w Kutnie, ul. Kanclerza Andrzeja Zamoyskiego 1 - Kanclerza Andrzeja Zamoyskiego, Tarnowskiego.

11. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Kutnie, ul. Stefana Okrzei 1A - 29 Listopada (nr nieparzyste od 19 do 105, nr parzyste od 28 do 110), Bałtycka, Cmentarna, Mickiewicza, Mireckiego, Narutowicza (nr nieparzyste od 15 do 47, nr parzyste od 20 do 84), Obrońców Pokoju, Okrzei, Piastów, Pogodna, Pomorska, Rondo Solidarności, Rzeczna, Stanisława Barei, Stanisława Koniecpolskiego, Wazów, Wygoda, Zgoda.

12. Budynek Parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kutnie, ul. Jesienna 2 - Bluszczowa, Bociania, Botaniczna, Chabrowa, Głogowa, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Jesienna, Krucza, Kukułcza, Letnia, Łanowa, Łąkowa, Majdany, Ptasia, Raszewska, Rolnicza, Sadowa, Słowicza, Sokola, Sowia, Toruńska, Wiosenna, Wiśniowa, Zachodnia, Zimowa, Żurawia.

13. Szkoła Podstawowa Nr 1 im.Tadeusza Kościuszki w Kutnie, ul. Kanclerza Andrzeja Zamoyskiego 1 - Azaliowa, Bajkowa, Boczna, Bzów, Czereśniowa, Graniczna, H. Ch. Andersena, Janiny Porazińskiej, Łączna, Malinowa, Porzeczkowa, Spójna, Stanisława Jachowicza, Uskok.

14. Szkoła Podstawowa Nr 5 im.Henryka Sienkiewicza w Kutnie, ul. Łęczycka 11 - Aleja Walentyny i Feliksa Mniewskich, Barcewicza, Chopina, Deotymy, Fałata, Heleny Mniszkówny, Hoffmanowej, Ignacego Paderewskiego, Jana Brzechwy, Jana Matejki, Karłowicza, Konduktorska, Konopnickiej, Kornela Makuszyńskiego, Krośniewicka, Łęczycka, Marii Rodziewiczówny, Modrzejewskiej, Moniuszki, Niecała, Noskowskiego, Objazdowa, Orzeszkowej, Osiedle Kolejowe, Oskara Kolberga, Pałacowa, Przemysłowa, Pszenna, Reymonta, Rzemieślnicza, Siemiradzkiego Henryka, Spółdzielcza, Wiadukt 37 Pułku Piechoty im. Ks. Józefa Poniatowskiego, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Zbożowa, Zielarska, Zielna, Zofii Nałkowskiej, Żeromskiego, Żytnia.

15. Zakłady Przemysłu Odzieżowego EMKON Sp. z o.o. w Kutnie, ul.1 Maja 26 - 1 Maja, 3 Maja, Jagiellońska, Kochanowskiego, Kopernika, Krasińskiego, Reja, Słowackiego.

16. Szkoła Podstawowa Nr 4 im.Mikołaja Kopernika w Kutnie, ul. Narutowicza 22 - Bł. Ks. Michała Oziębłowskiego, Bł. Ks. Michała Woźniaka, Henryka Sienkiewicza, Kilińskiego, Podrzeczna (nr nieparzyste od 1 do 13, nr parzyste od 2 do 36), Rychtelskiego, Zamkowa.

17. Szkoła Podstawowa Nr 6 im.Marii Skłodowskiej-Curie w Kutnie, ul. Łąkoszyńska 9 - Armii Krajowej, Bukowa, Łąkoszyńska, Osiedle Łąkoszyn, Wodna.

18. Szkoła Podstawowa Nr 6 im.Marii Skłodowskiej-Curie w Kutnie, ul. Łąkoszyńska 9 - Adama Asnyka, Andrzeja Struga, Antoniego Gliszczyńskiego, Benedykta Korczyńskiego, Bolesława Leśmiana, Bolesława Limanowskiego, Chmielna, Franciszka Górskiego, Generała Kutrzeby, Jacka Malczewskiego, Janusza Korczaka, Józefa Chełmońskiego, Klonowa, Komuny Paryskiej, Konstantego Gałczyńskiego, Kosmonautów, Kręta, Krzysztofa Kolumba, Krzywa, Księdza Piotra Ściegiennego, Leopolda Staffa, Ludwika Solskiego, Łódzka, Łubinowa, Makowa, Mikołaja Kucieńskiego, Niemcewicza, Nowowiejska, Obrońców Warszawy, Olgi Boznańskiej, Piątkowska, Piwna, Polna, Powstania Styczniowego, Promienna, Przechodnia, Sielska, Słoneczna, Spacerowa, Sporna, Stanisława Konarskiego, Stanisława Kostki Gadomskiego, Św. Stanisława, Świętego Brata Alberta, Tęczowa, Unii Lubelskiej, Walentego Rzętkowskiego, Wąska, Wiosny Ludów, Władysława Broniewskiego, Wojciecha Piechowskiego, Wypoczynkowa, Zapłotek.

19. Przedszkole Miejskie Nr 15 "Bajka" w Kutnie, ul. Władysława Jagiełły 4a - Agnieszki Osieckiej, Bolesława Wituszyńskiego, Celiny i Mieczysława Fijałkowskich, Czesława Miłosza, Eugeniusza Filipowicza, Grunwaldzka, Jeremiego Przybory, Jerzego Wasowskiego, Ks. Jana Świtkowskiego, Lipowa, Rondo 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Ks. Józefa Poniatowskiego, Rondo Romana Dmowskiego, Sławomira Mrożka, Stanisława Gruszczyńskiego, Tadeusza Różewicza, Tomasza Klepy, Wisławy Szymborskiej, Witolda Gombrowicza, Wrzosowa, Zbigniewa Herberta, Zielona, Żniwna.

20. Bosch Service Zachorscy Autoryzowany Serwis Samochodowy w Kutnie, ul. Józefów 26 - Bitwy pod Kutnem (od drogi krajowej DK92 do Ronda Stanisława Jasiukowicza), Bohaterów Walk nad Bzurą , Górna, Holenderska, Intermodalna, Józefów, Lotnicza, Metalowa, Odlewnicza, Okólna, Południowa, Poprzeczna, Prostopadła, Przytorze, Sklęczkowska, Stalowa, Unii Europejskiej (rondo), Wschodnia, Zakole, Żołnierska.

21. Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kutnie, ul. Dr. Antoniego Troczewskiego 2 - Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Papieża Jana Pawła II, Warszawskie Przedmieście (nr nieparzyste od 1 do 9a, nr parzyste od 2 do 14), Żwirki i Wigury.

22. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie, ul. Warszawskie Przedmieście 10a - Aleja ZHP, Dr. Antoniego Troczewskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Orla, Podrzeczna (nr nieparzyste od 15 do 29, nr parzyste od 38 do 46), Warszawskie Przedmieście (nr nieparzyste od 13 do 65, nr parzyste od 16 do 38d), Wronia.

23. Przedszkole Miejskie Nr 16 "Calineczka" w Kutnie, ul. Wilcza 5 - Bolesława Chrobrego, Wilcza.

24. Szkoła Podstawowa Nr 9 im.Wł. Jagiełły w Kutnie, ul. Władysława Jagiełły 6 - Królowej Jadwigi, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka.

25. Szkoła Podstawowa Nr 9 im.Wł. Jagiełły w Kutnie, ul. Władysława Jagiełły 6 - Bolesława Krzywoustego, Dojazd, Kazimierza Wielkiego, Stefana Batorego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE