Reklama

Reklama

Gimnazjum nr 1 wygrywa Caspro-Basket Cup

Opublikowano: pt, 3 kwi 2015 13:09
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia I edycja turnieju piłki koszykowej chłopców szkół gimnazjalnych powiatu kutnowskiego „Caspro-Basket Cup” rozstrzygnięta. Sportową rywalizację zorganizowało II Liceum im. Jana Kasprowicza w Kutnie.W turnieju wzięły udział drużyny z następujących szkół: Gimnazjum nr 1 w Kutnie (dwie drużyny), Gimnazjum nr 3 w Kutnie, Gimnazjum w Byszewie oraz Gimnazjum w Gołębiewku (dwie drużyny). Po emocjonujących i ekscytujących spotkaniach grupowych nadszedł czas na finał.

Reklama

Na podium stanęły następujące drużyny:

I miejsce – Gimnazjum nr 1 w Kutnie (Marcel Haczyk, Jakub Łukasiewicz i Daniel Golis – trener Tomasz Skowron)

II miejsce – Gimnazjum nr 3 w Kutnie (Kamil Denarski, Patryk Zapałowski, Kacper Kamiński i Norbert Pawlik - trener Tomasz Kaba)

III miejsce – Gimnazjum w Byszewie (Bartek Sobiecki, Krzysztof Góral, Tomasz Barankiewicz i Kacper Godziemski – trener Wojciech Onichimiuk)

Wszyscy zawodnicy i trenerzy otrzymali atrakcyjne nagrody. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności również w konkursie rzutów osobistych. Nagrodą była koszulka z autentycznym autografem zawodnika ekstraklasy Polfarmex Kutno – Mitchella Kwamain’a, która trafiła w ręce Daniela Golisa. Nad świetną atmosferą i grą fair play czuwali niezawodni profesorowie liceum Urszula Matusiak i Grzegorz Stoliński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)