Reklama

Gmina czeka na sekretarza

Opublikowano:
Autor:

Gmina czeka na sekretarza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy gminy Bedlno już niedługo mogą poznać nazwisko nowego sekretarza gminy. Przypomnijmy, że po alkoholowej aferze stołek w urzędzie stracił Jacek G. Były sekretarz został zwolniony przez wójta, gdy usłyszał zarzut prowadzenia auta pod wpływem alkoholu.fot. Fotel sekretarza czeka na nowego właściciela.

Urząd Gminy Bedlno pracuje bez sekretarza od blisko pół roku. Na lukratywne stanowisko ogłoszono właśnie drugi konkurs. Przypomnijmy, że trzej kandydaci, którzy zgłosili się do walki o fotel sekretarza za pierwszym razem nie spełnili warunków formalnych.

- By uzyskać to stanowisko, trzeba posiadać minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w administracji publicznej. Tego kandydatom zabrakło - mówi Wanda Pejas, inspektor do spraw kadr w Urzędzie Gminy Bedlno.

Obecnie do konkursu przystąpiło dwóch nowych kandydatów, z których jeden ze względów formalnych odpadł w przedbiegach. Z kolei z drugim zaplanowano rozmowę kwalifikacyjną. Czy tym razem uda się wyłonić sekretarza? O sprawie będziemy informować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE