Reklama

Gmina Kutno i poszukiwania rzecznika prasowego. Póki co bezskuteczne

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kutno i poszukiwania rzecznika prasowego. Póki co bezskuteczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Kutna, jak dotąd bez powodzenia, poszukuje rzecznika prasowego. Kandydatka, która początkowo w wyniku otwartego konkursu została wybrana na to stanowisko, ostatecznie zrezygnowała z jego objęcia. Tym razem konkursu w ogóle nie rozstrzygnięto.

Nieco ponad tydzień temu W TYM MIEJSCU informowaliśmy o tym, że Gmina Kutno ogłosiła kolejny nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze – rzecznika prasowego oraz ds. promocji i informacji. Wpłynęły dwie oferty.

Dziś na stronie BIP Gminy Kutno pojawiła się informacja, że rekrutacji nie udało się rozstrzygnąć.

- Wójt Gminy Kutno informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Kutno z siedzibą w Kutnie przy ul. Wincentego Witosa 1, ogłoszonego w dniu 31 lipca 2019 r., nie rozstrzygnięto wyboru kandydata do zatrudnienia na stanowisko Rzecznika prasowego oraz ds. promocji i informacji – czytamy w piśmie podpisanym przez wójt Gminy Kutno, Justynę Jasińską.

Pod koniec lipca zapytaliśmy Justynę Jasińską m.in. po co gminie wiejskiej rzecznik prasowy i jaki będzie jego zakres obowiązków. Wójt szczegółowo odpowiadała W TYM MIEJSCU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE