Reklama

Reklama

Gminna Turniejada w Żychlinie

Opublikowano: wt, 15 gru 2015 10:22
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W piątek 11 grudnia w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Żychlinie odbyła się Gminna Turniejada klas I-IV o Puchar Burmistrza Gminny. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Przyjaciele Dwójki.W zawodach wzięły udział 40–sto osobowe reprezentacje Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Żychlinie oraz Szkoły Podstawowej w Grabowie, wspierane przez opiekunów, którzy przygotowywali swoich zawodników. Uczniowie rywalizowali w 12 konkurencjach które rozegrane zostały w czterech kategoriach: uczniowie klas I ,II, III oraz IV (4 dziewczynki i 4 chłopców).

Reklama

W trakcie turniejady panowała przyjazna atmosfera. Wszyscy z dużym zaangażowaniem, ale również uśmiechem wykonywali poszczególne zadania. Głównym celem tej imprezy było rozwijanie u małych dzieci poczucia zdrowej rywalizacji, współpracy w zespole oraz zasad zdrowego trybu życia, poprzez sport.

Na koniec turniejady Jacek Filiński wręczył drużynom pamiątkowe puchary.

TABELA KOŃCOWA

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żychlinie
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Grabowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żychlinie

Turniejada była częścią zadania publicznego pn. „Sport - zdrowie, przyjemność i relaks” –realizowanego przy wsparciu finansowym z budżetu Gminy Żychlin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)