Graj na medal - squash w Aquaparku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wydarzenia

Zasady ogólne:

• Zawody otwarte, amatorskie.
  • Osoby, które nie skończyły w dniu rozgrywania zawodów 16 roku życia muszą złożyć pisemną zgodę rodzica na udział.
  • Zawody rozgrywane będą w kategorii OPEN.
  • Zawody będą rozgrywane po zapisaniu się co najmniej 6 zawodników. Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.
  • Zawody będą rozegrane na 2 kortach Aquaparku Kutno.

Planowany harmonogram:

• Terminy spotkań w ramach Graj na medal w Aquaparku Kutno będą ogłaszane na stronie internetowej Aquaparku, profilu facebook oraz na tablicy z informacjami w Aquaparku Kutno z minimalnie tygodniowym wyprzedzeniem.
  • Losowanie zawsze będzie odbywało się bezpośrednio przed zawodami w podanym terminie.

Zgłoszenia:

• Zgłoszenia dokonuje się telefonicznie (tel. 24 357 56 07) lub w kasie Aquaparku do momentu rozpoczęcia losowania.
  • Nie ma możliwość zgłoszenia się internetowo.
  • Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Ustala się opłatę startową – 10 zł. Opłata nie pokrywa ubezpieczenia.
  • Opłata nie będzie zwracana.
  • Osoby posiadające kartę Multisport, FitProfit, Ok System nie mogą z niej skorzystać przy opłacie.
  • Wpisowe może zostać uiszczone kartą AquaPass.
  • Osoby, które zapisały się telefonicznie bez opłaty, a nie przyszły na zawody, nie mogą telefonicznie zapisać się na następne spotkanie.

Sposób rozegrania:

• Nie pojawienie się zawodnika w ustalonym terminie meczu skutkuje wykreśleniem z tabeli. Opłata startowa nie będzie zwracana.
  • Zawodnicy losują spośród siebie sekretarza zawodów, który jest odpowiedzialny za pobranie z kasy tabeli wyników oraz jej wypełnianie.
  • Mecze będą rozgrywane systemem do dwóch przegranych, tabelą na 12 zawodników.
  • Mecze będą rozgrywane w systemie do 2 wygranych setów (best of 3), każdy set będzie rozgrywany do 11 punktów bez zachowania dwupunktowej przewagi (czyli przy stanie 11:10 koniec seta).
  • Zawodnicy mają prawo do 3-minutowej rozgrzewki bezpośrednio przed swoim meczem na korcie, na którym będą grać oraz do 1-minutowych przerw po każdym secie.
  • Bonusy: W dniu turnieju zawodnik może skorzystać ze strefy cardio-siła.

Sprzęt:

• Piłki zapewnia organizator.
  • Mecze będą rozgrywane piłeczką z dwiema żółtymi kropkami.
  • Organizator zaleca stosowanie okularów ochronnych, które można wypożyczyć w kasie Aquaparku Kutno.

Nagrody:

• Przewidziane są medale za I, II i III miejsce.

Postanowienia końcowe:

• Interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora.
  • Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu rozgrywania zawodów.
  • Wszyscy gracze występują na własną odpowiedzialność.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu biorących udział w zawodach.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione.
  • Wejście na kort dozwolone tylko w obuwiu z podeszwami "non marking".